Page 1 of 1
otrok?
Posted: 13:10 17. Dec 2009
by Minde
ehm no nevěděl jsem kam přesně to dát
V Karatských dílnách je nejspíš špatný popisek k Výlevce viz. screen...
nebo jestli to je naschvál

to by mě zajímalo k čemu všemu se budou do budoucna otroci používat

Re: otrok?
Posted: 13:12 17. Dec 2009
by kucik
To bys musel vidět výlevku v podtemnu

. Někdo to holt přesunul, aniž by se na to pořádně kouknul.
Re: otrok?
Posted: 01:32 03. May 2010
by turiel
Ten samej popisek je u vylevky v Doubkove.
Re: otrok?
Posted: 01:57 03. May 2010
by Ikstremist
btw. vylevka absoltne nefunguje jako kos ! V celých dílnách není jedinej koš!
Re: otrok?
Posted: 08:15 03. May 2010
by DenGrasse
To je tim, že výlevka neni koš...
Re: otrok?
Posted: 09:45 03. May 2010
by Ikstremist
Dobrá, a moh by se do dílen přidat k alchymistickýmu vybavení koš? Denně navařím desítky špatnejch lektvarů....
Jen tak čistě logicky, pokud je tam ta "výlevka" měla by fungovat jako koš na lektvary ne? Rastalien tam přece vylejvá ty špatný.
Re: otrok?
Posted: 10:59 03. May 2010
by kucik
Jo, přidám koše.
Re: otrok?
Posted: 18:08 03. May 2010
by DenGrasse
špatnej lektvar můžeš vylít do výlevky (zbyde ti prázdná, znovu použitelná lahev). do koše hodíš celej lektvar a nezbyde ti nic.
to jen pro terminologii, pač mi přijde, že v tom je nějakej zmatek
Re: otrok?
Posted: 15:22 04. May 2010
by Ikstremist
mohu se zeptat jak to mam vylit? vysvetli mi to jak sedlakovi prosim, když dam use - tak to vypiju.. tak jak?
Re: otrok?
Posted: 15:26 04. May 2010
by kucik
Použiješ to na výlevku. Rozdíl flašky a flakónu je, že u flakónu máš použití na něco.