Page 1 of 2

Spojeni na server

Posted: 18:24 27. Jun 2007
by kucik
Od presunu serveru se nemuzu dostat na server. Na verejnych adresach mi neodpovida, ikdyz na tu adresu normalne pingnu.
Nastesti se tam dostanu pres .czf rozsah, nicmene jakmile chci do hry, dozvim se ze I've been booted. Nejak tomu nerozumim.

Posted: 18:27 27. Jun 2007
by kucik
huraa uz mi to jede :D Zeby si routery na trase musely zvyknout na zmenu? Fakt netusim.

Posted: 18:31 27. Jun 2007
by igor
Odteď žádný stížnosti prostě nebudou :-D

Posted: 14:31 28. Jun 2007
by kucik
Netusite teda, proc me to tam nechce pustit pres ten czf rozsah? Pripojim se k serveru, ale do hry me to nepusti a napise ,,You have been booted".

Bych zkusil jestli touhle trsou nebudou mensi lagy.

Posted: 14:44 28. Jun 2007
by pepa48
zkus si zkontrolovat ip adresu na webu

Posted: 18:03 28. Jun 2007
by kucik
No jo, jsem tupec. Jsem zapomnel ze server ji kontroluje.

Posted: 20:25 28. Jun 2007
by 566344
Otazka mimo spojeni na server:

Od vcerejska se mi zacalo dit, ze kdyz se prihlasim na toto forum, tak me pri prvnim vyplneni loginu a hesla neprihlasi - zatvari se, jako bych se neprihlasil (pritom heslo je 100% dobre). Teprve pri druhem pokusu o prihlaseni me prihlasi.
To by tolik nevadilo - ale problem je, ze pak mam veskere fora/zpravy oznacene jako prectene (i kdyz jsem je necetl). Vite cim by to mohlo byt?

Oproti minule, bezproblemove konfiguraci je jedina zmena - nainstaloval jsem si Java Runtime (TM). Uz jsem ho i smaznul, ale problem pretrval.

Nemate hint cim by to mohlo byt? Pouzivam WinXP, za browser firefoxe 2.0.0.4. Mam pevnou IPnu (zadna proxy).

Posted: 20:27 28. Jun 2007
by igor
si zkus zaškrtnout automatický přihlašování... kde je chyba netušim ;-)

Posted: 20:31 28. Jun 2007
by 566344
igor wrote:si zkus zaškrtnout automatický přihlašování... kde je chyba netušim ;-)
To nepomohlo. :/

edit: tak odinstalovani a cista instalace firefoxe pomohla.

Posted: 20:45 28. Jun 2007
by igor
566344 wrote:...
Fuj Firefox :twisted:

Posted: 20:54 28. Jun 2007
by jaara
Problem je, ze te phpbb presmeruje na nove dns thalie.pilsfree.cz a tam prihlaseny nejsi. Pouzivej tuto adresu.

Vcerejsi pad serveru

Posted: 06:27 09. Jul 2007
by 566344
Jen pro upozorneni ostatnim - vcerejsi pad serveru udelal (alespon u me postavy) docela zajimave psi kusy.

Postava ma stav uctu a vybaveni stejne jako mela pred 18. hodinou vecerni, kdyz byla v pousti. Ovsem objevila se spravne na miste kde skutecne skoncila - v Ivory. Veskere itemy, penize i xp nasbirane mezi 18.-21. hodinou zmizely.

Posted: 12:56 09. Jul 2007
by jaara
Polymorfoval jsi se behem te doby?

Posted: 15:25 09. Jul 2007
by 566344
jaara wrote:Polymorfoval jsi se behem te doby?
Leda jako hrac behem spanku. :)

Ne, nepolymorfoval. stejne tak byl postizen i dalsi hrac, account tusim Istvan007 nebo Istvan (kecal jsem s nim rano) nebo tak nejak - jsem si myslel ze to je vseobecny jev.

Posted: 16:22 09. Jul 2007
by Krata
jo asi jo, i ja sem postracel veci ktery sem do ty doby nasel nebo stahnul, expi asi taky