Page 1 of 19

Chyby v Alchymii

Posted: 13:45 19. Dec 2009
by Dečka
a) Pokud vypiju lektvary KOC řekněme v délce trvání 10min a v té době vypiju další, lektvar se spotřebuje, ale neaplikuje a nezobrazí se ani grafický efekt. I po modlitbě, kdy se shodí všechny boosty na postavě a dokonce i po smrti stále běží jakýsi neviditelný timer a dokud nevyprší doba, po jakou měl být na postavě první vypitý lektvar, nelze vypít další lektvar KOC. Problém je u lektvarů KOC LIS ORL, lektvary SIL a SOV jsou v pořádku.

b) Dále lektvary vlastností například KOC a SIL nemají stejnou délku trvání.

c) Lektvar ZEO jako jediný z elementů nelze nanést na munici střelné zbraně.

d) Lektvary THU PIFI PLACE mají nějakou tajnou vlastnost, kterou jsem stále nepochopil, nebo prostě nefungují ?

e) Různé lektvary (nejspíš)drog mají trvání třeba jen 1kolo buff pak 2kola debuff, je to úmysl nebo chyba ? Např lektvar MORDVA nebo RHUL.

f) Lektvary jedů na zbraně mají samozřejmě TO, ale při výpisu vidím hody na výdrž proti jedu u NPC jen jednou za čas, jsou tam tedy ještě nějaká nějaká procenta aplikace jedu při zásahu a případně kolik ?

g) Existuje vůbec lektvar odolnosti ?

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 15:00 19. Dec 2009
by innfra
ad g)
Jsem chvíli experimentoval s pár lektvarama když jsem začínal ale, nějak mě to nechytlo, tak jsem toho nechal, ale zrovna spinavou odolnost jsem uměl, chtělo jí to jen vyčistit :twisted:

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 15:03 19. Dec 2009
by monstera
Dečka wrote:....

g) Existuje vůbec lektvar odolnosti ?

Jo, Sandra ho náhodou nalezla, jmenuje se KAMMA

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 15:20 19. Dec 2009
by Dečka
ne KAMMA sice přidá trošku odolnosti, ale neni to lektvar vlastnosti, je to droga pokud vim

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 15:49 19. Dec 2009
by kucik
a) Mozna je tam duplicitne jeste nejaka stara ochrana. Kouknu na to.
d) Asi nefunguji.
e) Ano, to jsou puvodni thalijske drogy prenesene do craftu
f) Nejsou. Neni rozdil od standartniho jedu. Pokud zasahnes, hazi se.
g) Neexistuje

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 17:49 19. Dec 2009
by Dečka
kucik wrote:f) Nejsou. Neni rozdil od standartniho jedu. Pokud zasahnes, hazi se.
K těm jedum, při každym zásahu si neháže. Nevim čim se to řídí, ale někdy je to objeden, někdy obdva, někdy obtři zásahy(screen kdyžtak pošlu PM kdybys chtěl).

Ještě jsem se zapoměl zeptat, jestli existujou lektvary z 90% a 99% katalyzátorů, dělal jsem poměrně dost pokusů a bez výsledku.

Jinak díky za odpověd i za případnou opravu těch chyb.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 18:59 19. Dec 2009
by DenGrasse
Existujou. (teda doufám :mrgreen: ).

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 17:23 07. Jan 2010
by Xantipa
Delka trvani lektvaru z craftu.

Nejsem si jista jestli je to chyba, nebo zamer DM. Tak mi k tomu nekdo neco napiste.

Donedavna lektvary vlastnosti po vypiti fungovali 2minuty na level alchymisty ktery to michal, krome lektvaru sily, ktery z nejakeho mne neznameho duvodu trva polovinu casu.

Ted lektvary trvaji na level achymisty asi pul minuty a lektvar sily samozrejme o polovinu mene nez u ostatnich vlastnosti.

Jen pro zajimavost uvadim, ze koupeny lektvar od NPC alchymisty - treba sily trva napr. 10 hodin... sice si za to zaplatim, ale porad je to mensi castka nez za 10 lektvaru sily z craftu, ktere tu dobu stejne nezvladnou ani v pocte 10ti kusu...

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 17:26 07. Jan 2010
by Xantipa
Lektvar vylepsene neviditelnosti

Kdyz ho postava vypije je skryta jakoby na ni nekdo zakouzlil vylepsenou neviditelnost, ale v okamziku kdy zautoci na neco, tak efekt lektvaru zmizi nadobro vcetne castecneho skryti, ktere by melo zustat dokud nevyprcha doba trvani lektvaru.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 18:01 07. Jan 2010
by kucik
Ty casy by mely být úměrné levelu alchymisty. Abilita z kouzla má trvání 1 minutu za level castera. lektvary z alchymie tušim 1 minutu (nebo půl minuty, teď nevim) za level alchymisty.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 18:32 07. Jan 2010
by Dečka
kucik wrote:Ty casy by mely být úměrné levelu alchymisty. Abilita z kouzla má trvání 1 minutu za level castera. lektvary z alchymie tušim 1 minutu (nebo půl minuty, teď nevim) za level alchymisty.
Mám level alchymisty 20, mnou vyrobené lektvary síly vydržely do včerejší noci 20 minut,
dnes vydrží ty samé lektvary 5 minut a netýká se to pouze lektvarů síly. Obdobně dopadly i jiné
jako třeba VDU, neměl jsem chut zkoušet všechno co jde, každopádně s tim někdo něco dělal.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 11:55 08. Jan 2010
by kucik
Opraveny časy u všeho na Minutu za level. Opravena vylepšená neviditelnost.
Lepší lektvary do abilit staženy na úroveň maximalizovanýho kouzla. Odstraňena proměna do železného golema.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 14:44 08. Jan 2010
by Necrooo
Postnu to sem protoze to je velice podobne.
Jedna se mi o to kdyz jsem zakouzlil na sebe svitek býčí síly že vydržel strašně krátce. Oproti tomu obyčejné kouzlo, či prodlouzene drzi dele.
Tak jen zda to je zamerne, bo tam mate taky chybku.

Ps. Je to uz mesic zpet co se mi to stalo, ale tento topic mi to pripomnel.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 14:49 08. Jan 2010
by kucik
http://nwn.wikia.com/wiki/Scroll

Svitek má fixní level sesilatele. Kouzlo ze spellbooku sesíláš se svým levelem. Drtivá většina kouzel má trvání odvozeno od levelu sesílatele.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 14:31 02. Feb 2010
by černý vlk
C) ??? daný lektvar nejde ani na rukavice..pouze na zbraně, je to účel nebo chyba?? jaksi se k tomu tady nevyjádřil (kdysi někdo slíbil že se na to podívá ale taktéž nic,..)