prodej neidentifikovanych predmetu
Posted: 18:57 21. Dec 2009
ahoj
dlouho sem tu nebyl a koukam ze sou nejaky zmeny a chtel bych se zeptat.Nabral sem nejaky itemy a sou neurceny znalosti mam -1 takze nic neurcim.kdysi se to dalo prodat ale ted to ode mne vetesnik nechce vzit.je to chybanebo je to ta naschval?pak utracet za lektvary znalosti se mi moc nevyplati.
diky
dlouho sem tu nebyl a koukam ze sou nejaky zmeny a chtel bych se zeptat.Nabral sem nejaky itemy a sou neurceny znalosti mam -1 takze nic neurcim.kdysi se to dalo prodat ale ted to ode mne vetesnik nechce vzit.je to chybanebo je to ta naschval?pak utracet za lektvary znalosti se mi moc nevyplati.
diky