Page 1 of 1

prodej neidentifikovanych predmetu

Posted: 18:57 21. Dec 2009
by Salyr
ahoj

dlouho sem tu nebyl a koukam ze sou nejaky zmeny a chtel bych se zeptat.Nabral sem nejaky itemy a sou neurceny znalosti mam -1 takze nic neurcim.kdysi se to dalo prodat ale ted to ode mne vetesnik nechce vzit.je to chybanebo je to ta naschval?pak utracet za lektvary znalosti se mi moc nevyplati.

diky

Re: prodej neidentifikovanych predmetu

Posted: 21:03 21. Dec 2009
by ATom
Musíš si to nechat určit. zkus někoho najít kdo ti to určí, jinak bez určení ti to je k ničemu.

Re: prodej neidentifikovanych predmetu

Posted: 12:18 22. Dec 2009
by Salyr
uz vidim ty davy lidi cose hrnou aby smradlavemu hloupemu pulorkovi urcovali predmety :D

Re: prodej neidentifikovanych predmetu

Posted: 12:27 22. Dec 2009
by marii
Salyr wrote:uz vidim ty davy lidi cose hrnou aby smradlavemu hloupemu pulorkovi urcovali predmety :D
Lidi ne....ale co treba jedna elfka co tagara zna? :)...

Re: prodej neidentifikovanych predmetu

Posted: 12:41 22. Dec 2009
by Salyr
to bych si musel vzpomenout ktera pac ja za ty tri mesice co sem nehral uplne zapomnel kdo je kdo.