Page 1 of 11
Vánoce....
Posted: 11:55 22. Dec 2009
by marii
Mozna trochu brzy,ale nevim jak se sem dostanu behem svatku.....Takze
Preji Vsem krasne Vanoce plne pohody,dobreho jidla,opulentnich hostin,navstevy pribuznych..samozrejme darecku,hlavne tech necekanych...hodne smichu a radosti..smireni,tolerance..radosti a veselosti..a tady neco pro zasmani:)
http://elfyourself.jibjab.com/view/2EtAS452X9eLcEIxjUWy
Re: Vánoce....
Posted: 15:05 22. Dec 2009
by Pajule
taky přeju všechno dobré moře darů

žádný kosti v krku,žádnej podpálenej barák,useknutý prsty a tak dále

Re: Vánoce....
Posted: 15:16 22. Dec 2009
by Luelle
Pajule wrote:taky přeju všechno dobré moře darů

žádný kosti v krku,žádnej podpálenej barák,useknutý prsty a tak dále

useknutý prsty?

k tomu by mělo dojít při čem?

chápu kosti a požár... ale ty prsty...
Re: Vánoce....
Posted: 15:23 22. Dec 2009
by kucik
Luelle wrote:
useknutý prsty?

k tomu by mělo dojít při čem?

chápu kosti a požár... ale ty prsty...
To jsem se takhle jednou pokoušel oddělit od sebe zmrzlý rybí file...
Re: Vánoce....
Posted: 15:32 22. Dec 2009
by Pajule
no při kuchání kapra,nebo zabíjení přecé...

Re: Vánoce....
Posted: 16:11 22. Dec 2009
by Modrovousice
Štastné a veselééé přeje Modrovousatá! Hlavně nestloustněte a nic si neudělejte.
Re: Vánoce....
Posted: 16:28 22. Dec 2009
by Luelle
kucik wrote:Luelle wrote:
useknutý prsty?

k tomu by mělo dojít při čem?

chápu kosti a požár... ale ty prsty...
To jsem se takhle jednou pokoušel oddělit od sebe zmrzlý rybí file...
ve tvým případě to ovšem nikoho nepřekvapuje, zlato =)))
jo kapřík =) to jo =)
Re: Vánoce....
Posted: 03:01 23. Dec 2009
by venomeq
Taky vsem hezky vanoce a tady mensi odkazek na jednu vanocni doporucuju poslechnout vyborny Saxik.
http://www12.zippyshare.com/v/39181135/file.html
Re: Vánoce....
Posted: 12:01 23. Dec 2009
by Rejty
Šťastný a veselý!
Re: Vánoce....
Posted: 13:46 23. Dec 2009
by mandos
Rád bych všem popřál veselé a hezké vánoce a bohatého ježíška...doufám že si to pořádně užijete( a že to neprosedíte u NWN

) tak vánocům zdar!
Re: Vánoce....
Posted: 18:46 23. Dec 2009
by Žorž
Taky přeju šťastného Ježíška a preventivně všeho nejlepšího Thalii a všem jejím osadníkům do Nového roku.
Re: Vánoce....
Posted: 18:53 23. Dec 2009
by innfra
Vše nejlepší, hlavně zdraví, na vánoce a nový rok přeji.
Re: Vánoce....
Posted: 20:21 23. Dec 2009
by Freddy
Veselý Vánoce, napakovanýho Ježucha , a skvěle prožitý oslavy Slunovratu , přeje Všem na Thálce Freddy
http://www.vladstudio.com/cs/home_christmas/
Re: Vánoce....
Posted: 22:47 23. Dec 2009
by Sorrow
Tak vsechno nej nej nej co si jen muzete prat, Vam a Vasim blizkym a to jak k Jezuchu tak i do Noveho roku...
S pozdravem Sorrow
Re: Vánoce....
Posted: 00:55 24. Dec 2009
by Minde
takyyyy takyy přeju veselé vánoce!!! a at 25. usedáte k NWN s plnejma, spokojenejma bříškama toho výborného cukroví
