Page 1 of 1

NWN chce CD!

Posted: 13:11 22. Dec 2009
by Modrovousice
Tak se mi stala divná věc a to, že NWN po mě žádá vánoční dárek ve formě disku. Takhle vypadá ta hláška. A vyskakuje když loaduji obrazovku s kostrou co má vztyčený prostředník (Thalie tě vítá). Neví někdo co s tím?

Re: NWN chce CD!

Posted: 13:22 22. Dec 2009
by Sapal
Modrovousice wrote:Tak se mi stala divná věc a to, že NWN po mě žádá vánoční dárek ve formě disku. Takhle vypadá ta hláška. A vyskakuje když loaduji obrazovku s kostrou co má vztyčený prostředník (Thalie tě vítá). Neví někdo co s tím?
Přirozeně máš koupenou originální hru NWN, takže tam to CD prostě vlož.

Re: NWN chce CD!

Posted: 13:53 22. Dec 2009
by Modrovousice
Zřejmě si si nepřečetl tu hlášku co mi to vyhodilo. On si přeje harddisk... přímo to tam píše. A ještě divnější je že to vyskakuje po vybrání postavy a kliknutí na "hrát".

PS: Samozdřejmě, že mám originálku, ale od jistého patche (1.68 ?) mi to jde bez CD.

edit: Singleplayer mi běží normálně.
edit2: Tak už běží i Multiplayer... to nemění nic ale na tom, že bych ráda věděla o co šlo.

Re: NWN chce CD!

Posted: 14:54 22. Dec 2009
by innfra
Nějakej bug, neřešto...