Page 1 of 1
perzistentni obchodnik
Posted: 01:00 28. Dec 2009
by zachy
kdyz mu dam do truhly neidentifikovany predmet tak ho identifikuje. Ale s tou nevyhodou že cena za kterou ji tam dám a pak vykoupim je už neměnná.
Testováno z nudy na zničené těžké brnění

Re: perzistentni obchodnik
Posted: 09:45 02. Jan 2010
by Tretas
Včera jsem u něj koupil sekeru Gloirinova zloba (asi měněná v toolu) s vlastnostmi: Magické zranění 2, sekání zranění 1, bonusk vylepšení+1. Celý včerejšek jsem s ní normálně sekal, ale ráno, po restartu mi to napsalo, že tento předmět nemužu použít a že je od 8 lvlu. A pravidelně mi to do výpisu píše: Tento předmět nemužeš použít, i když jej ani neskouším dát do ruky.
Re: perzistentni obchodnik
Posted: 11:50 02. Jan 2010
by monstera
Tretas wrote:Včera jsem u něj koupil sekeru Gloirinova zloba (asi měněná v toolu) s vlastnostmi: Magické zranění 2, sekání zranění 1, bonusk vylepšení+1. Celý včerejšek jsem s ní normálně sekal, ale ráno, po restartu mi to napsalo, že tento předmět nemužu použít a že je od 8 lvlu. A pravidelně mi to do výpisu píše: Tento předmět nemužeš použít, i když jej ani neskouším dát do ruky.
Obdobně má Ga Muru koupené již druhé brnění, a to dokonce slabší než dřív nosila od obchodníka, a taky nemůže do hry. Po prvé Kucik to vyřešil sundáním všech oblečených předmětů do inventáře, a já brnění prodal a koupil ještě slabší, celý den v něm běhala a pak odlogovala ,protože byla noc, má inventář plný kůží a stojí před vetešníkem v Ivory, takže to nemohu žádat....
Takže pokud se to neopraví, nemohu s touto postavou hrát.....
Re: perzistentni obchodnik
Posted: 12:27 02. Jan 2010
by Tretas
U toho obchodníka se nezobrazují ty podmínky pro nošení lvlu. Mrkněte na to prosím někdo, protože mě to stálo docela velké nepříjemnosti.
Re: perzistentni obchodnik
Posted: 20:54 02. Jan 2010
by innfra
To je divný, protože já tam požadavek na lvl vidím napsaný.