Page 1 of 1

Hostinskej krkovička vytěžuje hostinec

Posted: 14:24 28. Dec 2009
by innfra
Tak se mi stalo, že jsem si koupil pokoj u krkovičky a když tam přijdu, tak tam spí nějaký člověk...
Na čež jsem ho vzbudil a zpovídám ho co dělá v mém pokoji a on mi ukáže naprosto totožný klíč od pokoje...
Takže hlásím, že Krkovička přetěžuje kapacitu hostince a poskytuje pokoje hned dvěma klientům zároveň :mrgreen:

Re: Hostinskej krkovička vytěžuje hostinec

Posted: 14:38 28. Dec 2009
by kucik
Pronajem pokoje je na hodinu. Pokud tam nekdo zevluje dyl, tak holt proda pokoj dalsimu.

Re: Hostinskej krkovička vytěžuje hostinec

Posted: 14:52 28. Dec 2009
by innfra
aha, no jen že jsem si všiml že on prodá pokoj, ale ty ten klíč máš u sebe asi 12 nebo 6 hodin teď si nejsem jistej, pak zmizí. Jsem myslel že pokud mám klíč u sebe, tak do tý doby mám pokojík pronajatej. Tak jestli né, si dám radši za dveře nějakou pěknou past pro nečekanou návštěvu.

Re: Hostinskej krkovička vytěžuje hostinec

Posted: 14:57 28. Dec 2009
by kucik
Ten klic mas u sebe jen po dobu pronajmu, ale kdy se ma klic znicit se kontroluje kvuli zatezi jen pri urcitejch udalostech.

Re: Hostinskej krkovička vytěžuje hostinec

Posted: 13:09 29. Dec 2009
by Xantipa
innfra wrote:aha, no jen že jsem si všiml že on prodá pokoj, ale ty ten klíč máš u sebe asi 12 nebo 6 hodin teď si nejsem jistej, pak zmizí. Jsem myslel že pokud mám klíč u sebe, tak do tý doby mám pokojík pronajatej. Tak jestli né, si dám radši za dveře nějakou pěknou past pro nečekanou návštěvu.
a to je hezky napad :)