Page 1 of 1
Nemůžu z podsvětí
Posted: 22:27 27. Jun 2007
by photter
píše mi to, že nemám svázáno a přitom mám, help
Posted: 22:45 27. Jun 2007
by Sylmael
To vyzera na nejaku chybu v persistencii. Bo sa mi uz neraz stalo ze postava ostala visiet u thaala -> cize to nevedelo najst v databaze moju poziciu ulozenu.
Posted: 22:51 27. Jun 2007
by Daanri
Vyriesene.
Posted: 14:51 22. Jul 2007
by Daanri
Tak sa to stalo dalsiemu hracovi, ten isty problem. Nemohol sa dostat z podsvetia a ta ista hlaska, ze nema sviazanu dusu s chramom (utok na Thala). Takze by bolo fajn sa nato pozriet cim to moze byt.
Posted: 17:47 22. Jul 2007
by Sylmael
Skus stastie u admina. Ten ma k tomu vsetkemu pristup.
Posted: 10:46 27. Jul 2007
by photter
a je to tu zase, může někdo helpnout ?