Page 1 of 2
Craftový boom
Posted: 03:31 29. Dec 2009
by innfra
Tak a je to tady, a je to v plné síle
Koupil jsem si tětivu na dubový luk, že teda zjistim kolik teda vydělám, stála mě 3400, o zbytku nemluvě, vyjímečnej kousek k tomu jsem vyrobil, zajdu za prodejcem a ten mi řekne cenu 225 zlatek. Děkuji Craft ende.
Re: Craftový boom
Posted: 11:58 29. Dec 2009
by innfra
Je rozhašená tabulka výkupů...dubový luk s cínovým zdobením hlásim. Dál necraftim, nemám peníze.
Re: Craftový boom
Posted: 12:07 29. Dec 2009
by LDamian
Hele pokud to ten vykupce vykupuje za nizsi ceny, nez je vyroba, tak je to zrejme bug (pokud jsem dobre pochopil prvni prispevek). Protoze podle informaci v novinkach mela byt snizena ziskovost pri prodeji... ne zvysena ztratovost
Takze - co to hlasit proste jako chybu, bez tech reci okolo.
Mimochodem tuhle jsem v novem dungu pro level 20+ dostal trofej, za kterou byly 3 000 zlatych, pritom naklady jsem mel desetkrat vyssi. Timto prestavam creepit a rozhodl jsem se rozdat svou vybavu BUa. Jakozto postak ji nebudu potrebovat.
(vtip, nic vam nedam

)
Re: Craftový boom
Posted: 13:53 29. Dec 2009
by Sobik
Problém. V nabídce ty zbraně sice jsou, ale když zvolím materiál, ze kterého chci dělat a vrátím se do původní nabídky, už tam nejsou. Stejně tak, když rozkliknu třeba čepelové zbraně a pak se vrátím zase zpátky.
Re: Craftový boom
Posted: 18:17 29. Dec 2009
by kucik
Craft je nevydelecnej! Apokalypsa prichazi! Strezte se! Monstera po dvouste padesate osme odchazi!
Tolik k zachovani paniky.
Proste jsem do modulu vcera pridal posledni update od nomise, kterej vsechno rozstrelil a stravil jsem cely odpoledne tim, abych dal modul dohromady.
Takze jak to tak vypada, asi vylovim posledni zalohu, holt zahodim vsechno, co jsem do te doby udelal a pak pujdu zaskrtit nomise (pravda, taky jsem si to predtim mohl jeste nekam ulozit).
Re: Craftový boom
Posted: 21:41 29. Dec 2009
by Sobik
Problém. V nabídce ty zbraně sice jsou, ale když zvolím materiál, ze kterého chci dělat a vrátím se do původní nabídky, už tam nejsou. Stejně tak, když rozkliknu třeba čepelové zbraně a pak se vrátím zase zpátky.
Nerad bych, aby se na to pod tím spamem zapomnělo.
Re: Craftový boom
Posted: 09:46 30. Dec 2009
by innfra
Dlouhý luk z dubu s cínovým zdobením 'Vyjednavac' se stále vykupuje za 225 zlatek.
Re: Craftový boom
Posted: 10:20 30. Dec 2009
by Sobik
Já jsem prodával železno-platinový greatsword a cena byla něco kolem 4,7k. Takže kovář asi funguje normálně.

Re: Craftový boom
Posted: 10:34 30. Dec 2009
by Luelle
mám pocit, že vrbové šípy s měděným zdobením se prodaly taky pod cenou
Re: Craftový boom
Posted: 10:54 30. Dec 2009
by innfra
Normální nevyjímečný dubový luk s měděným zdobením se vykupuje normálně
Co to je vyjednávač ? To je extra vyjímečnej zmetk...

Re: Craftový boom
Posted: 12:53 30. Dec 2009
by kucik
Zalezi kdy jste je vyrobili, myslim.
Re: Craftový boom
Posted: 13:25 30. Dec 2009
by Luelle
kucik wrote:Zalezi kdy jste je vyrobili, myslim.
jako že, je dobré prodat hned po výrobě?
Re: Craftový boom
Posted: 13:35 30. Dec 2009
by Garett
Luelle wrote:kucik wrote:Zalezi kdy jste je vyrobili, myslim.
jako že, je dobré prodat hned po výrobě?
To spis jestli to bylo vyrobeny po zavedeni ty zmeny nebo pred ni.
Re: Craftový boom
Posted: 13:43 30. Dec 2009
by Luelle
aha =)
njn blondýna =P
před, teď jsem to ještě nezkoušela
Re: Craftový boom
Posted: 13:45 30. Dec 2009
by Luelle
hmmm tak vrboý šípy s mědí vykupuje o jeden zlatý dráž a pořád to nepokryje náklady