Page 1 of 2

VELKÝ ZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 14:47 29. Dec 2009
by Rejty
Zdravím všechny,
myslím, že je na čase uspořádat další Velký sraz Thalie, jelikož byl poslední v létě. Proto hlasujte v aketě, kdy sraz udělat. Napiště také, kdo jak hlasoval, ať víme, s kým počítat. Sraz proběhne tradičně v jedné z plzeňských hospod, více informací se objeví po skončení hlasování!

Re: VELKÝ ZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 14:58 29. Dec 2009
by Pajule
haha , když se povede tak dorazíme s kupou sešitů knížek a učebnic :D zas aspon na chvilku ;) jinak hlas 30.1... neivm proč přijde mi to lepšejší , sice mi v sobotu nic moc nejede domů...hmm *pokukuje po bratrovi*to by se nějak zařídilo :mrgreen:

Re: VELKÝ ZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 15:00 29. Dec 2009
by Sorrow
Zdravim
Me je to zatim nak jedno kdy, mohu oba dva terminy.Takze se podridim.
Sorrow

Re: VELKÝ ZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 15:06 29. Dec 2009
by innfra
Je mi jedno kdy, oba mám ve zkouškovým, ale to počká, ono vždycky počkalo :lol:
Jen otázka kde budu spát, asi auto nevyfasuju...

Re: VELKÝ ZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 15:07 29. Dec 2009
by Kiri
spis ten prvni pac koncem ledna sem pozvanej do bejvaly prace an akci...
EDIT: KUA ted sem si uvedomil ze 16 mam sraz ze SS, tak asi teda 30. ... opravte to nekdo pls. thx

Re: VELKÝ ZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 15:14 29. Dec 2009
by Rejty
Kiri wrote:opravte to nekdo pls. thx
V hlasování je povolena změna hlasu.

Re: VELKÝ ZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 16:39 29. Dec 2009
by Pajule
Kiri wrote:spis ten prvni pac koncem ledna sem pozvanej do bejvaly prace an akci...
EDIT: KUA ted sem si uvedomil ze 16 mam sraz ze SS, tak asi teda 30. ... opravte to nekdo pls. thx

no tim pádem potencionální spaní v plzni by bylo :twisted:

Re: VELKÝ ZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 12:25 30. Dec 2009
by Kiri
Rejty: THX

Zeny muzu ubytovat :mrgreen:

Re: VELKÝ ZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 17:11 30. Dec 2009
by Krata
nevadí mi oba termíny :) ... a už bylo na čase!

Re: VELKÝ ZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 17:26 30. Dec 2009
by Rejty
Krata wrote:nevadí mi oba termíny :) ... a už bylo na čase!
Já schválně čekal, jestli ho uspořádá někdo jinej... Chtěl jsem už v listopadu, ale bylo mi vynadáno, že je to moc brzo a že by to mělo bejt zase v Plzni.

Re: VELKÝ ZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 18:08 30. Dec 2009
by Pajule
no plzen je nejlepšejší a nejkrásnější a nejklidnější :D

Re: VELKÝ ZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 18:19 30. Dec 2009
by kucik
Hlavne prosim nejakou hospodu, kde tocej i neco jinyho, nez smichov :mrgreen:

Re: VELKÝ ZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 18:22 30. Dec 2009
by ravangorn
Rád bych dorazil, ale nevim jak to bude se školou. Radši teda toho 30.

Re: VELKÝ ZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 17:00 31. Dec 2009
by Modrovousice
Jsem líná koukat do kalendáře... jsou to výkendy? :) pokud ano, možná dorazím. Jen nevím... jak se spaním no.

Re: VELKÝ ZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 17:22 31. Dec 2009
by Esuliams
Kdy udělat sraz Thalie?
Sobota 16. 1. 2010
Sobota 30. 1. 2010
Mohu všechny uvedené termíny.
Nepřijedu ať to bude kdykoliv.

Ano, soboty jsou o víkendech