Page 1 of 1

Bonusy věcí v krejčařině

Posted: 18:07 01. Jan 2010
by Modrovousice
Tuhle jsem četla topic o okrádání... no a dneska když šiji tak koukám že jsem ušila rukavice s bonusem do kradení :)... no... mě to zas tak nevadí, rukavice prodám jen si říkám zda to má smysl.

Re: Bonusy věcí v krejčařině

Posted: 09:27 04. Jan 2010
by nomis_b
Neni duvod tyto veci nevyrabet. Vim, ze to DOCASNE na nic, neni, ale pak by mohl vzniknout zase opacny problem: kradeni funguje, ael veci nesezenes.. takze pokud to nikomu nevadi, ze se to da vyrobit....

Re: Bonusy věcí v krejčařině

Posted: 20:20 04. Jan 2010
by Modrovousice
Jo tahle možnost mě napadla. Prodat se to dá obchodníkovi vždycky :). Já jsem v tom jen chtěla ít jasno.