Page 1 of 2

Opotřebení výzbroje

Posted: 07:29 04. Jan 2010
by -RoF-
Mám pár otázek na systém opotřebení na Thalii.

Co vše se opotřebovává? Zbroj, štít, zbraň?
Má vliv na opotřebení zbraně kouzla a lektvary na ni dané?
Opotřebovávají se věci když je jen nosím na sobě a nebo jen když v nich bojuju? A nebo obojí? :wink:


Ptám se na to, protože ted mám novější výbavu a už sem opravoval meč asi po 10 dnech a stálo to 30k. Ted sem se díval na štít, který mám týden a sice tam ještě není postih na OC, ale už chce za opravu 33k. Pravdou je že je hodně využívám :twisted:

Díkas za odpovědi

Re: Opotřebení výzbroje

Posted: 10:19 04. Jan 2010
by kucik
Zbraň se opotřebovává při boji, stejně jako štít a zbroj.

Štít a zbroj s každym útokem, který zastavěj. Zbraň s útoky, které rozdáš.
Zbraň se více ničí (nebo je to alespoň v plánu) když s ní mlátíš do dveří nebo truhel.

Re: Opotřebení výzbroje

Posted: 11:10 04. Jan 2010
by -RoF-
Hmm štít a zbroj jen když dostanu ránu, takže stačí řádné obranné číslo a opotřebení se minimalizuje...to rád slyším ;).

Hmm zbraň moc nezminimalizuju, ale fajn mín mlátit dveře a bedny.

Díkas za odpovědi ;)

Re: Opotřebení výzbroje

Posted: 11:26 04. Jan 2010
by kucik
-RoF- wrote:Hmm štít a zbroj jen když dostanu ránu, takže stačí řádné obranné číslo a opotřebení se minimalizuje...to rád slyším ;).
Timhle si nejsem úplně jistej. Z hlavy nevim, jestli se počítá každej zásah, nebo i pokus o trefení. Ale spíš až ten zásah. Neúspěšnej útok snad ani nespustí žádnou událost.

Re: Opotřebení výzbroje

Posted: 14:00 04. Jan 2010
by -RoF-
kucik wrote: Timhle si nejsem úplně jistej. Z hlavy nevim, jestli se počítá každej zásah, nebo i pokus o trefení. Ale spíš až ten zásah. Neúspěšnej útok snad ani nespustí žádnou událost.
Pokud jen zásah, tak je to fajn, namaxuju OC a je to hned lepší. Ikdyž pravda tady NPC mají nějak štěstí na hody kostkou "20" :twisted:.

Re: Opotřebení výzbroje

Posted: 14:07 04. Jan 2010
by LDamian
kucik wrote:Zbraň se opotřebovává při boji, stejně jako štít a zbroj.
....Zbraň s útoky, které rozdáš......
Chudak Merakh... :wink:

Re: Opotřebení výzbroje

Posted: 12:11 05. Feb 2010
by sandoftime
Ničí se i mnichovi rukavice?

Re: Opotřebení výzbroje

Posted: 12:11 05. Feb 2010
by kucik
Rukavice se nici, pokud nemas v ruce zbran.

Re: Opotřebení výzbroje

Posted: 12:14 05. Feb 2010
by Radim
kucik wrote:Rukavice se nici, pokud nemas v ruce zbran.
Tak když už to je tady.Co třeba taková artefaktová hůl?Jestli jo tak nechci vidět tu palbu za opravu :mrgreen:

Re: Opotřebení výzbroje

Posted: 20:49 05. Feb 2010
by hrusi
Vypíše se nějaká hláška než se ten item rozpadne? Nebo se nerozpadne ale budem mít postih na vlastnosti?

Re: Opotřebení výzbroje

Posted: 20:53 05. Feb 2010
by kucik
Opotrebovava se vsechno, cim do neceho mlatite. Takze artefaktova hul se ti bude rozpadat jen kdyz se s ni budes ohanet.
Kazdej predmet napred dostane postihy a az pak se muze rozpadnout uplne.

Re: Opotřebení výzbroje

Posted: 15:32 06. Feb 2010
by Lord_Berserk
takze mnichovo rukavice sou jasny...ale kdyz trebas nekdo bude mit chranice nebo rukavice a bude casto bojovat bez zbrane holejm rukama ? taky se opotrebovavaji ? :)

Re: Opotřebení výzbroje

Posted: 15:39 06. Feb 2010
by Modrovousice
Lord_Berserk wrote:takze mnichovo rukavice sou jasny...ale kdyz trebas nekdo bude mit chranice nebo rukavice a bude casto bojovat bez zbrane holejm rukama ? taky se opotrebovavaji ? :)
A když bude mlátit bez rukavic, rozpadnou se mu ruce? :) Pardon za offtopic, nemohla jsem pomoct

Re: Opotřebení výzbroje

Posted: 15:42 06. Feb 2010
by kucik
Chranice nevim.
Modrovousice wrote: A když bude mlátit bez rukavic, rozpadnou se mu ruce? :) Pardon za offtopic, nemohla jsem pomoct
Jo, bude si na to muset lejt vic lecivejch lektvaru. Ono precijem mlatit rukama do platovyho brneni, nebo treba do baziliska.. ;)

Re: Opotřebení výzbroje

Posted: 15:48 06. Feb 2010
by Luelle
napíše se hláška o postihu, když ho dostanu?