Page 1 of 2
Opotřebení výzbroje
Posted: 07:29 04. Jan 2010
by -RoF-
Mám pár otázek na systém opotřebení na Thalii.
Co vše se opotřebovává? Zbroj, štít, zbraň?
Má vliv na opotřebení zbraně kouzla a lektvary na ni dané?
Opotřebovávají se věci když je jen nosím na sobě a nebo jen když v nich bojuju? A nebo obojí?
Ptám se na to, protože ted mám novější výbavu a už sem opravoval meč asi po 10 dnech a stálo to 30k. Ted sem se díval na štít, který mám týden a sice tam ještě není postih na OC, ale už chce za opravu 33k. Pravdou je že je hodně využívám
Díkas za odpovědi
Re: Opotřebení výzbroje
Posted: 10:19 04. Jan 2010
by kucik
Zbraň se opotřebovává při boji, stejně jako štít a zbroj.
Štít a zbroj s každym útokem, který zastavěj. Zbraň s útoky, které rozdáš.
Zbraň se více ničí (nebo je to alespoň v plánu) když s ní mlátíš do dveří nebo truhel.
Re: Opotřebení výzbroje
Posted: 11:10 04. Jan 2010
by -RoF-
Hmm štít a zbroj jen když dostanu ránu, takže stačí řádné obranné číslo a opotřebení se minimalizuje...to rád slyším

.
Hmm zbraň moc nezminimalizuju, ale fajn mín mlátit dveře a bedny.
Díkas za odpovědi

Re: Opotřebení výzbroje
Posted: 11:26 04. Jan 2010
by kucik
-RoF- wrote:Hmm štít a zbroj jen když dostanu ránu, takže stačí řádné obranné číslo a opotřebení se minimalizuje...to rád slyším

.
Timhle si nejsem úplně jistej. Z hlavy nevim, jestli se počítá každej zásah, nebo i pokus o trefení. Ale spíš až ten zásah. Neúspěšnej útok snad ani nespustí žádnou událost.
Re: Opotřebení výzbroje
Posted: 14:00 04. Jan 2010
by -RoF-
kucik wrote:
Timhle si nejsem úplně jistej. Z hlavy nevim, jestli se počítá každej zásah, nebo i pokus o trefení. Ale spíš až ten zásah. Neúspěšnej útok snad ani nespustí žádnou událost.
Pokud jen zásah, tak je to fajn, namaxuju OC a je to hned lepší. Ikdyž pravda tady NPC mají nějak štěstí na hody kostkou "20"

.
Re: Opotřebení výzbroje
Posted: 14:07 04. Jan 2010
by LDamian
kucik wrote:Zbraň se opotřebovává při boji, stejně jako štít a zbroj.
....Zbraň s útoky, které rozdáš......
Chudak Merakh...

Re: Opotřebení výzbroje
Posted: 12:11 05. Feb 2010
by sandoftime
Ničí se i mnichovi rukavice?
Re: Opotřebení výzbroje
Posted: 12:11 05. Feb 2010
by kucik
Rukavice se nici, pokud nemas v ruce zbran.
Re: Opotřebení výzbroje
Posted: 12:14 05. Feb 2010
by Radim
kucik wrote:Rukavice se nici, pokud nemas v ruce zbran.
Tak když už to je tady.Co třeba taková artefaktová hůl?Jestli jo tak nechci vidět tu palbu za opravu

Re: Opotřebení výzbroje
Posted: 20:49 05. Feb 2010
by hrusi
Vypíše se nějaká hláška než se ten item rozpadne? Nebo se nerozpadne ale budem mít postih na vlastnosti?
Re: Opotřebení výzbroje
Posted: 20:53 05. Feb 2010
by kucik
Opotrebovava se vsechno, cim do neceho mlatite. Takze artefaktova hul se ti bude rozpadat jen kdyz se s ni budes ohanet.
Kazdej predmet napred dostane postihy a az pak se muze rozpadnout uplne.
Re: Opotřebení výzbroje
Posted: 15:32 06. Feb 2010
by Lord_Berserk
takze mnichovo rukavice sou jasny...ale kdyz trebas nekdo bude mit chranice nebo rukavice a bude casto bojovat bez zbrane holejm rukama ? taky se opotrebovavaji ?

Re: Opotřebení výzbroje
Posted: 15:39 06. Feb 2010
by Modrovousice
Lord_Berserk wrote:takze mnichovo rukavice sou jasny...ale kdyz trebas nekdo bude mit chranice nebo rukavice a bude casto bojovat bez zbrane holejm rukama ? taky se opotrebovavaji ?

A když bude mlátit bez rukavic, rozpadnou se mu ruce?

Pardon za offtopic, nemohla jsem pomoct
Re: Opotřebení výzbroje
Posted: 15:42 06. Feb 2010
by kucik
Chranice nevim.
Modrovousice wrote:
A když bude mlátit bez rukavic, rozpadnou se mu ruce?

Pardon za offtopic, nemohla jsem pomoct
Jo, bude si na to muset lejt vic lecivejch lektvaru. Ono precijem mlatit rukama do platovyho brneni, nebo treba do baziliska..

Re: Opotřebení výzbroje
Posted: 15:48 06. Feb 2010
by Luelle
napíše se hláška o postihu, když ho dostanu?