Velky letni sraz Thalie
Posted: 22:31 28. Jun 2007
Velky letni sraz se kona 27. - 29. cervence 2007
Sraz se bude konat na louce nedaleko Uterskeho potoka u Konstantinovych Lazni. Kdo nevi, kde to je, tak je to smerem od Plzne na Karlovy Vary. Louka je pronajata, vse bude domluveno, takze najezd od policie jako na CzechTechu by nam nehrozil
Na louce je srub, sice v nem jsou podsady, ale da se tam natahnout plachta, kdyby byla neprizen pocasi a ukryt se pred destem. Pobliz je take vojensky bunkr upraveny jako srub, takze zajemci mohou prespat i tam. Nedaleko jsou zriceniny hradu Falknstej, Gudstejn ci Krasikov, nebo zamek Bezdruzice, kam bysme se mohli podivat. Take v horkych letnich dnech se muzeme vykoupat v zatopenem lomu nebo na koupalisti. Hrebem celeho vikendu bude navsteva opravdoveho a nefalsovaneho Hostince U Krkovicky!!! 
http://tinyurl.com/2v2wfx
Zatim jedou:
- Rejty, jaara, Pepa48, Igor, marii, Hassan, Kashe, Lorelei, Rudi, krata, Johny_00, Kiri, jitka, Zdenec, Marbulka, Fidorka, Michal, Kohen, 566344, Bóďa, Zyga, Liuk+Bea, Lenka, RES, Venca, Groll
ti, co jsou modře, už mají zaplaceno
od těch, co jsou světle modře, je zaplaceno, ale peníze ještě nepřišly na účet
Napište pls všichni, kteří přijedete! Ať v tom máme přehled. Díky
Sraz se bude konat na louce nedaleko Uterskeho potoka u Konstantinovych Lazni. Kdo nevi, kde to je, tak je to smerem od Plzne na Karlovy Vary. Louka je pronajata, vse bude domluveno, takze najezd od policie jako na CzechTechu by nam nehrozil
http://tinyurl.com/2v2wfx
Zatim jedou:
- Rejty, jaara, Pepa48, Igor, marii, Hassan, Kashe, Lorelei, Rudi, krata, Johny_00, Kiri, jitka, Zdenec, Marbulka, Fidorka, Michal, Kohen, 566344, Bóďa, Zyga, Liuk+Bea, Lenka, RES, Venca, Groll
ti, co jsou modře, už mají zaplaceno
od těch, co jsou světle modře, je zaplaceno, ale peníze ještě nepřišly na účet
Napište pls všichni, kteří přijedete! Ať v tom máme přehled. Díky