Page 1 of 1

dráček- noziccky

Posted: 17:53 05. Jan 2010
by Minde
problem se ma tak ze cas od casu se mi v promnene na dracka daji predni tlapy pod bricho a tam zustanou...nevim cím to je, jestli se to stáva jen mě, a popravde se mi to deje dost casto... a docela me to stve pac ten dracek pak vypada divne :( a jelikoz promenu pouzivam casto tak by me zajimalo jakto je :)

jediné jak můžu dostat tlapy na správné místo je to že se přemnenim zas.....

Re: dráček- noziccky

Posted: 23:54 05. Jan 2010
by mandos
No taky hraju měňavce ale tohohle sem si nikdy nevsiml a to se měnim vždy když vylezu z města

Re: dráček- noziccky

Posted: 23:18 07. Jan 2010
by Minde
No me se to stává dost často tak se ptám jestli je to jen u mě nebo je to v něčem jiném....

ono mě to u Piwien docela štvě jelikož v proměně je tev většinu času :)