dráček- noziccky
Posted: 17:53 05. Jan 2010
problem se ma tak ze cas od casu se mi v promnene na dracka daji predni tlapy pod bricho a tam zustanou...nevim cím to je, jestli se to stáva jen mě, a popravde se mi to deje dost casto... a docela me to stve pac ten dracek pak vypada divne
a jelikoz promenu pouzivam casto tak by me zajimalo jakto je 
jediné jak můžu dostat tlapy na správné místo je to že se přemnenim zas.....
jediné jak můžu dostat tlapy na správné místo je to že se přemnenim zas.....