Page 1 of 1
Výcvik
Posted: 18:54 05. Jan 2010
by ATom
Udělal jsem si zbroj, ta má výcvik +10 ale když si ji na sebe dám tak mi přičte výcvik pouze +8
Re: Výcvik
Posted: 19:11 05. Jan 2010
by Istvan
Nejsem si jist, ale nejde soucet bonusu k dane veci max +20? Minimalne u armor bonusu to tak je. Zkus sundat neco jineho co ti pridava a uvidis.
Re: Výcvik
Posted: 19:29 05. Jan 2010
by Sobik
Jj, skilly se daj boostnout jenom o 20 nad základní skill+featy.
Re: Výcvik
Posted: 20:30 05. Jan 2010
by ATom
Jenže já je mám boostnute zatím jen na +18. Zbroj +10, chrániče +8. A když jsem měl helmu +1 vycvik tak mi to normálně přidalo ještě +1 takže jsem měl +19.
Re: Výcvik
Posted: 23:03 05. Jan 2010
by LDamian
http://nwn.wikia.com/wiki/Skill_rank
There is a +50 cap to skill bonuses. This only includes magical bonuses from spells and items, not the ability modifier nor bonuses from feats (e.g. alertness).
Re: Výcvik
Posted: 09:45 06. Jan 2010
by -RoF-
A není to na Thalii nějak upravené?
Ehmm ATome, šak to máš dobře
ATom wrote:Jenže já je mám boostnute zatím jen na +18. Zbroj +10, chrániče +8. A když jsem měl helmu +1 vycvik tak mi to normálně přidalo ještě +1 takže jsem měl +19.
Tak bud to špatně chápu nebo nevím
Jinak jde dát těch +50, jak píše LDamian, jak jinak by se bard dostal na umění 100, kde využije nejvíc svou písen?

Re: Výcvik
Posted: 10:50 06. Jan 2010
by kucik
Ano, můžu vzít tvojí postavu a podívat se jak se ti to tam skutečně sčítá, ale vzhledem k tomu, že je to jedna z hardcoded vlastností hry, tak se s tebou klidně vsadim o basu piv, že ses prostě jenom špatně podíval.
Re: Výcvik
Posted: 11:20 06. Jan 2010
by mandos
bude to tim že téměř každá zbroj má tzv. penalizaci obrany je to postih k některejm skillům mezi něž patří i kryt
Re: Výcvik
Posted: 11:27 06. Jan 2010
by kucik
Armor Check penalty se aplikuje jen na skilly odvozené z obratnosti. (hide, move silently, parry, pick pocket, set trap a tumble).
Disciple je závislý na síle a AC penalty se na něj nevztahuje.