Page 1 of 1

re:nemozne pripojeni

Posted: 22:08 05. Jan 2010
by Jeod
Ahojte, chtěli bychom se s bratrem připojit k vám na server, ale při přihlašování na webu nám to vyhazuje : Vámi zadaný Thalie CD-key již používá uživatel s účtem: Kane26. acc.: Jeod. Když se chceme připojit do hry tak se po výběru postavy objeví : Byl jsi zaveden. prosíme o radu. díky

Re: re:nemozne pripojeni

Posted: 22:21 05. Jan 2010
by Bahnak
Jeod wrote: Vámi zadaný Thalie CD-key již používá uživatel s účtem: Kane26.
Mno, řešení existuje... original CD key...
Kdyžtak mi pisni do PM tvuj mail nebo ICQ, pomužu...

Re: re:nemozne pripojeni

Posted: 22:23 05. Jan 2010
by kucik
Ano, musite pouzivat CD klic, ktery nikdo jiny nepouziva. Jelikoz hraci s temahle klicema uz vic nez rok nehraji, mozna bych ty klice i uvolnil, pokud fakt nenajdete volne.

Re: re:nemozne pripojeni

Posted: 10:54 12. Jan 2010
by monstera
kucik wrote:Ano, musite pouzivat CD klic, ktery nikdo jiny nepouziva. Jelikoz hraci s temahle klicema uz vic nez rok nehraji, mozna bych ty klice i uvolnil, pokud fakt nenajdete volne.
Zdá se, že jsi něco s CD klíčema udělal, protože najednou mi CD klíč nefunguje a již dlouho je počet hrajících 0, což svědčí o tom, že se do hry nikdo nemůže dostat !

Re: re:nemozne pripojeni

Posted: 10:56 12. Jan 2010
by kucik
kucik wrote: Nějak, nevím jakým způsobem vypadl záznam v iptables a server chce po hráči autorizaci klíče proti bioware databázi.

Psal jsem jaarovi, aby záznam doplnil, až bude moct.

Re: re:nemozne pripojeni

Posted: 13:12 12. Jan 2010
by kucik
Vyřešeno.

Re: re:nemozne pripojeni

Posted: 10:10 31. Jan 2010
by Radim
Zdravím,
mám dneska nějaký problém s lognutím do hry.Pokaždé mě to vykopne s hláškou byl jsi zaveden.Nikde sem nic neměnil ani neprováděl.Server se mi hlásí při logu jako,že běží a na stránkách mám počet hráčů nula.
Tož by mě zajímalo kde je zakopaná ta mršina psa :mrgreen:

Re: re:nemozne pripojeni

Posted: 10:10 31. Jan 2010
by Sobik
Právě mám stejnej problém.

Re: re:nemozne pripojeni

Posted: 10:12 31. Jan 2010
by Modrovousice
Hlásím se do party hoši :) akorát mě to hlásí, že časový limit vypršel.

Re: re:nemozne pripojeni

Posted: 12:30 31. Jan 2010
by Daanri
SPAM PRESUNUTY DO SEKCIE POKEC: SPAM - http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 496#p61496.

S dalsimi prispevkami od veci sa uz nebudem unuvat ich presuvat, ale automaticky mazem. Chatovat mozte prave v tom SPAME.

Re: re:nemozne pripojeni

Posted: 19:31 11. Apr 2010
by 1Rakosnicek1
zdravím také se nemůžu připojit hlásí mi to že sem byl zaveden a to mám originál CD klíče poradí někdo?

Re: re:nemozne pripojeni

Posted: 19:51 11. Apr 2010
by Tretas
1Rakosnicek1 wrote:zdravím také se nemůžu připojit hlásí mi to že sem byl zaveden a to mám originál CD klíče poradí někdo?
Jsi zaregistrovaný na webu?

http://thalie.pilsfree.cz/jak-se-pripojit-34.htm 3.bod

Re: re:nemozne pripojeni

Posted: 15:00 07. Jun 2010
by wsweetjane
Bahnak wrote:
Jeod wrote: Vámi zadaný Thalie CD-key již používá uživatel s účtem: Kane26.
Mno, řešení existuje... original CD key...
Kdyžtak mi pisni do PM tvuj mail nebo ICQ, pomužu...
____________________________________________________________

Chtěla sem se zeptat jestli by bylo možné to nějak vyřešit i u mě - ale mě hra ani nepustí do světa neautorizuje mi kvůli klíči ani hráčský účet ve hře pro více hráčů:( Co s tím zkoušela sem cd kay měnit ale bud mám velkou smůlu nebo to nepomáhá?:_-(

wSweetJane@seznam.cz