Page 1 of 2
Prosba, rada bo tak neco
Posted: 15:07 06. Jan 2010
by Necrooo
Dobry den mily Dm tyme.
Mam prosbu, otazku.
Jedna se o to ze hraji jednu jistou postavu (moje sekundarni).
Je zla, na rovinu reknu ze je to monk. Zjistil jsem ze se mohu vyucit v Karathe, ale problem je v tom ze misto kde bych se mohl vyucit je rekneme precpane dobrem, inkvizici a takovyma lidma. Mezi nez se ma postava nedostane, bo tedy neodvazi.
Chci se zeptat zda se toto povolani da vyucit i nekde jinde, pokad reknete kde, budu jen rad. Pokad neda, tak jestli mate napad jak to vyresit, budu jen rad.
Pokad samozrejme mate cas. Nechci vas do niceho nutit.
Ostatnim diskuze povolena, pokad mi chteji pomoci v mem problem.
Dik
Re: Prosba, rada bo tak neco
Posted: 15:23 06. Jan 2010
by Sveneld
kdysi hag grar akorat co vim..
Re: Prosba, rada bo tak neco
Posted: 15:29 06. Jan 2010
by kucik
Mistr mnichu je dostupný i jinde. Kde nebudu říkat.
Re: Prosba, rada bo tak neco
Posted: 16:15 06. Jan 2010
by Necrooo
kucik wrote:Mistr mnichu je dostupný i jinde. Kde nebudu říkat.
Tak diky, pokusim se ho najit nekde

Re: Prosba, rada bo tak neco
Posted: 11:39 07. Jan 2010
by LDamian
Mistr mnichu je dostupny i jinde, kde s tim rp neni problem, to je fakt.
Ovsem jen do te doby, nez udelas prislusnou uroven. Pak budes nucen napochodovat do elfiho mesta, kde te podle realii nejspis uvezni nebo rovnou popravi, pricemz pred svym vlastnim ucitelem, ktery te rp uci boji a podobne moc neschovas...
Takze na vyssich urovnich muzes jen dooufat, ze te DM nesejmou pri navsteve ucitele.

Bylo by to od nich velmi podle, takze to snad neudelaji.
Takhle je to mimochodem samozrejme u vetsiho mnozstvi ucitelu, nez jen u ucitele mnicha.
Re: Prosba, rada bo tak neco
Posted: 14:30 07. Jan 2010
by Xantipa
LDamian wrote:Mistr mnichu je dostupny i jinde, kde s tim rp neni problem, to je fakt.
Ovsem jen do te doby, nez udelas prislusnou uroven. Pak budes nucen napochodovat do elfiho mesta, kde te podle realii nejspis uvezni nebo rovnou popravi, pricemz pred svym vlastnim ucitelem, ktery te rp uci boji a podobne moc neschovas...
Takze na vyssich urovnich muzes jen dooufat, ze te DM nesejmou pri navsteve ucitele.

Bylo by to od nich velmi podle, takze to snad neudelaji.
Takhle je to mimochodem samozrejme u vetsiho mnozstvi ucitelu, nez jen u ucitele mnicha.
nooooo ono je to podivne sama elfi kralovna uci tieflinga ... ale jiny ucitel proste na povrchu neni.
Re: Prosba, rada bo tak neco
Posted: 15:55 07. Jan 2010
by Miky
Co vím, tak tieflingové do elfince nesmí. A učit se od mistra jiného boha (dokonce jiného přesvědčení) je z pohledu RP krávovina.
Re: Prosba, rada bo tak neco
Posted: 16:03 07. Jan 2010
by kucik
Miky wrote:A učit se od mistra jiného boha (dokonce jiného přesvědčení) je z pohledu RP krávovina.
Většina povolání je na náboženství značně nezávislá a zrovna mnich může být imho také.
Jsem měl jednoho učitele jehovistu a taky to neznamenalo, že by mě nemohl nic naučit (ikdyž v konečném důsledku ano, protože měl v hlavě dost vymleto).
Re: Prosba, rada bo tak neco
Posted: 17:05 07. Jan 2010
by Miky
kucik wrote:Miky wrote:A učit se od mistra jiného boha (dokonce jiného přesvědčení) je z pohledu RP krávovina.
Většina povolání je na náboženství značně nezávislá a zrovna mnich může být imho také.
Jsem měl jednoho učitele jehovistu a taky to neznamenalo, že by mě nemohl nic naučit (ikdyž v konečném důsledku ano, protože měl v hlavě dost vymleto).
Ale určitě tě ten jehovista neučil jak dosáhnout nirvány nebo jak slavit šábes

Jak je pojímán mnich na thálii nevím, třeba je to chodící mašina jejíž moudrost spočívá v odhadu míst kde se zdokonalí v boji a vydělá hromadu zlata.
Re: Prosba, rada bo tak neco
Posted: 14:30 08. Jan 2010
by Jatro
Musím říci, že taktéž mi přijde velice divné navštívit s tieflingem učitele v Karathě a ke všemu v jakémsi chrámu ctnosti.
A proto hledám hledám a hledám, kde by mohl být jinde.
Pokud tedy je i jinde,tak nezbývá nic jiného než hledat dál.
Nač hned panikařit,Thalie je velký svět zdá se a alespoň postava bude mít lepší pocit,když už najde svého učitele po velkém bádání a hledání ho.
Jak to má Alwariel s tieflingy nevím, ale je to neutrální město, takže pokud nedělá nějaké problémy, dle mého by pak neměl být problém jít tam za učitelem. Ale spíše jde o to, že z pohledu tieflinga by to měla být až ta poslední naděje jít za někým, kdo uctívá jiné přesvědčení. Toť jen můj názor.
Re: Prosba, rada bo tak neco
Posted: 14:45 08. Jan 2010
by kucik
Alwarielští se dle reálíí pyšní dost velkou záští vůči čemukoliv, co má co do činění s démony. Z toho pohledu je pro tieflinga i Karatha mnohem nadějnější, co se vyhlídek na přežití týče.
Re: Prosba, rada bo tak neco
Posted: 14:50 08. Jan 2010
by Luelle
kucik wrote:Alwarielští se dle reálíí pyšní dost velkou záští vůči čemukoliv, co má co do činění s démony. Z toho pohledu je pro tieflinga i Karatha mnohem nadějnější, co se vyhlídek na přežití týče.
vidíte - li démona, nejdřív střílejte, pak se ptejte =)
Re: Prosba, rada bo tak neco
Posted: 14:55 08. Jan 2010
by LDamian
Luelle wrote:kucik wrote:Alwarielští se dle reálíí pyšní dost velkou záští vůči čemukoliv, co má co do činění s démony. Z toho pohledu je pro tieflinga i Karatha mnohem nadějnější, co se vyhlídek na přežití týče.
vidíte - li démona, nejdřív střílejte, pak se ptejte =)
Nutno upozornit, ze ti kdo se drzi teto rady se k otazkam obvykle dostanou az pote, co se objevi po oziveni pred chramem...

Re: Prosba, rada bo tak neco
Posted: 15:23 08. Jan 2010
by Miky
DenGrasse wrote:trpaslíci a elfové jsou jako celek k tieflingům nesmlouvaví, neboť obě rasy jsou dlouhověké a pro ně neuplynulo od války s démony tolik generací jako u lidí. nevpouštějí je do svých měst (tiefling v Alwarielu riskuje minimálně exorcismy, nebo i smrt).
V podstatě jsou čtyři možnosti:
1. Kašlat na RP a prostě si ten level jít " OOC" naklikat třeba do Chrámové čtvrti nebo do Alwarielu
2. Povolání, které nahoře nemají učitele nebo se nemůžou učit z RP důvodu, se budou muset obracet na DM, který jim ho třeba prostřednictvím miniquestu sežene
3. Přidat učitele (např. na Arkhalii2 se na chvíli objevil portál do chrámu zlého boha na jednom místě ve stokách pod městem, pokud k němu přišla zlá postava).
4. Striktěji se držet vize se kterou byl zrušen Hag Grar - kdo nemá učitele ať se nudí s černochama v podtemnu.
Volil bych třetí možnost. Každý zlý bůh by někde skrytě na povrchu mohl mít svůj chrám a v něm by byli někteří učitelé.
Re: Prosba, rada bo tak neco
Posted: 15:25 08. Jan 2010
by kucik
Asi nejjednodušší by bylo dát učitele zhruba na místo, kde v budoucnu má být.