Page 1 of 6
MINI zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 15:59 06. Jan 2010
by Rejty
MINI zimní sraz Thalie
Kdy?
- Sraz se uskuteční v
sobotu 30. ledna 2010.
Kde?
- Je několik variant, místo bude zamluveno podle počtu přihlášených a upřesněno dostatečně včas:
1) U Saského mostu:
http://www.pilsnerpubs.cz/restaurace/u- ... mostu.html
2) U Kance:
http://www.pilsnerpubs.cz/restaurace/u-kance.html
3) Šenk Na Parkánu:
http://www.pilsnerpubs.cz/hostince/senk-na-parkanu.html
Chtěl bych to udělat v první variantě, ale hospoda nemá v sobotu otevřeno, ale kdyby bylo dost lidí, tak se dá domluvit otevření na soukromou akci.
Zúčastní se:
- Rejty, Sorrow, Kucik, Lord_Berserk, Pepa48, Krata, Nomis_b, Theogil, Awadar,RES
Nezúčastní se:
- Modrovousice,
Ubytovna:
- kucik,
!!!Hlasujte a pište, kdo přijedete, ať víme s kým počítat!!!
Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 17:01 06. Jan 2010
by kucik
Ty nás chceš otrávit chodovarem! Co popřemejšlet o tomhle?
http://www.pilsnerpubs.cz/hostince/saloon-acw.html
Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 17:12 06. Jan 2010
by Rejty
Mají tam chodovar 11, chodovar 13, gambrinus a Plzeň 12, nikdo tě ho nenutí pít...

Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 17:55 06. Jan 2010
by Lord_Berserk
snad dorazim . . . prvni volba je nejlepci
maj tam i kouzelnou limonadu
Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 23:07 06. Jan 2010
by Sorrow
Ty si hlavne nezapomen suspika a kulmu

Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 10:23 07. Jan 2010
by Krata
ještě se dohodnu s Jonnym ale snad nezklamem

Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 22:03 07. Jan 2010
by Modrovousice
Sháním nocleh, nabídky pište v SZ

. Když ho seženu, nejspíše přijedu.
PS: Platí pouze pro plzenáky

Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 23:12 07. Jan 2010
by Krata
neni problém, delegace příjíždějíc z Kolína, Brna i Slovenska často společně zabydlela v ubytovně Plzen, často blízko ke všem akcím.. noclech je celkem levný a hlavně čistý, zkusim najít odkaz a postnout ho sem, pokud s Jonnym vysrazíme (vysoce pravděpodobné) opět tam zakempíme
Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 00:07 08. Jan 2010
by kucik
Videl bych to obdobne. Taky musim sehnat misto, kam padnu.
Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 00:13 08. Jan 2010
by innfra
Když bude místo na spaní není problém
až to bude 100% tak odhlasuju...
Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 08:54 08. Jan 2010
by nomis_b
Ubytovna Plzen :
Ubytovna náměstí Českých Bratří
Adresa: náměstí Českých Bratří 10, 301 00 Plzeň
Telefon: 378 138 601
Fax: 378 138 600
GPS: Loc: 49°44'19.787"N, 13°21'54.229"E
E-mail:
info@ubytovnyplzen.cz
Takhle to vypada z venku :
http://www.ubytovnyplzen.cz/
Takhle zevnitr:
http://www.ubytovnyplzen.cz/cenik-ubyto ... bratri.htm
Je lepsi tam zavolat predem a sjednat si, kolik lidi prijede. Minuel nas malem nevzali, protoze se tam zbytovavaji natrvalo delnici , a kdyz prijede zajezd, mivaj plno.
PS: ty fotky sou hodne reprezentativni, ve skutecnosti nedoviraji okna, trosku v noci tahne, a je tam nekdy v noci hluk, ale je to tam cisty a na levne prespani idealni.
Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 15:05 08. Jan 2010
by Pajule
já doufam,že se tam objevim aspoň sama na chvilku , ale je zima

takže bud kouzelník přijde neboo ne e

ale zatim to vypadá že jo..bližíš info dodam pak dyžtak přímo rejtymu

Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 15:28 08. Jan 2010
by Modrovousice
Ubytovna super... tak to bych přespala tam s váma. Objedná to někdo najednou, nebo každý sám?
Takže ano, s velkou pravděpodobností se asi ukážu.
Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 15:33 08. Jan 2010
by kucik
Tak dáme soupis, kdo tam chce spát a pak se to objedná. Jenom ať to dělá někdo zodpovědnější, než já

Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 18:51 08. Jan 2010
by Modrovousice
Nejlepší by bylo aby to udělal někdo kdo s tím má zkušenosti

taky nejsem zrovna zodpovědný typ.