Drieder Sef
Posted: 19:04 06. Jan 2010
Lokace:Oltar Temnoty, nevypadava zde zadna trofej...A ocividne je to boss 
Jsem si rikal ze je nejakej drsnejsi a ze sem moc nezapadaravangorn wrote:Ehm, tak toho jsem tam jaksi zapomněl odmáznout. Bylo to z jednoho miniQ. Po restartu bude pryč