Page 1 of 1

OOC - Pribehy ze hry

Posted: 19:07 06. Jan 2010
by Lord_Berserk
rotona wrote:Útočníci sice měli nasazané kapuce , ale Rotona je popsala celkem přesně a to hlavně díky loučím které jsou umístěné na bráně do Ivory a osvětlovali tváře postav v kapucích. Nejlepe si všimla muže s kterým hovořila . Rotona ho docela přesně popsala (//byl to Urlraen Zaundar. )
O něco hůře viděla druhou postavu která na ní zautočila se slovy" chci tvou krev " . Oba dva po hlase jistě pozná ale i tváře jež zahledla zblízka si bude dlouho pamatovat.
//druhá postava byl Rawon . Oba měli dostatečně dlouho nastavený odpor.
Peknej pribeh, ale nevim esi je dobry psat do pribehu OOC informace o nastavenym odporu a jmenech co sviti nad postavama :D

Re: OOC - Pribehy ze hry

Posted: 19:28 06. Jan 2010
by Tretas
Hehe to jsi snad vytáhl ze vtípků ne? To ať si ten hráč nedělá srandu, pokud postava druhou popíše, tak ať je to napsané: přelomený nos, jizva nad pravým okem atd. :!:

Re: OOC - Pribehy ze hry

Posted: 20:43 06. Jan 2010
by artaxas
konečně ale příběh kterého si někdo pořádně všimnul :mrgreen:

Re: OOC - Pribehy ze hry

Posted: 21:37 06. Jan 2010
by innfra
Nečetl jsem všechny, ale co jsem četl tak bylo velice hezké a líbilo se mi, ale tohle je s prominutím OOC žblept.

Re: OOC - Pribehy ze hry

Posted: 23:53 06. Jan 2010
by Cairon
No tak mládenci...nebuďte krutí. Vidíte že někdo začíná a snaží se , tak proč hned tak tvrdě ? Ano napsal/a do IC sekce i OOC informace , ale zavzpomínejme na vaše "dokonalé" začátky. :twisted:

Rotono do IC sekce piš jen opravdu to co tvoje postava viděla , slyšela a prožila. Popisky útočníků jen jako popis postav např. byl velký jako půlork , táhl z něj pivní odér , neustále se škrábal v rozkorku a mumlal něco o bohu Gordulovi a ostatní lumpové mu říkali Ber-uško nebo tak nějak. No a hned by se mohlo začít tipovat na jednoho otravu z podtemna. :mrgreen:

Re: OOC - Pribehy ze hry

Posted: 00:00 07. Jan 2010
by innfra
Však jasné, si pamatuju, jak jsem chtěl nějaký výrobek a napsal jsem do tržnice přesně ooc jaký to má mít vlastnosti. :twisted: Nemyslel jsem to nijak tvrdě, doufám že jsem hráče neodradil. :oops: