Page 1 of 1
ztrata seker
Posted: 12:41 07. Jan 2010
by Sveneld
vcera jsem si v murgondu koupil meteoriticke kysele sekery - po prvnim pouziti balik zmizel
zbytek viz prilozeny screen
Re: ztrata seker
Posted: 11:14 13. Jan 2010
by Sveneld
na zaklade prilozeneho screenu mam narok na reklamaci predmetu/penez?
dalsi vec je:
-ma s primo s temihle sekyrami nekdo zkusenost (+5, k10 acid)? nebo jsem narazil jen na "vadny" balik?
-neslo by ozkouset pod dohledem DM jiny kus takovyhlech seker, zda-li funguji, tak jak maji?
PS: s jinym zasobnikem jsem kdykoliv predtim problem nemel
Re: ztrata seker
Posted: 11:24 15. Jan 2010
by Sveneld
btw: kdybych mel plny inventar - coz jsem nemel - tak by mi to vypsalo "dropped item" a ne "lost" pokud se nemylim
Prosim kompetentni osoby o vyjadreni
Re: ztrata seker
Posted: 11:26 15. Jan 2010
by kucik
Ja jsem se s tim fakt nesetkal. Zkus to poresit s DM.
Re: ztrata seker
Posted: 11:38 15. Jan 2010
by Sveneld
Dobre, dik za reakci.