Page 1 of 1

Snížení váhy

Posted: 02:37 08. Jan 2010
by Sapal
Zdravim. Nevim, jestli je na tom moje angličtina tak špatně, nebo je to bug, každopádně to sem hodim. Jedná se o bug váhy předmětu. Velký štít, který váží normálně 15 liber váží s "redukcí" 80% 12 liber, takže je jen o 20% lehčí. Naopak moje zbraň, která normálně váží 7 liber a má "redukci" 40% váží 2,8 libry, což odpovídá 60% redukci. Přijde mi divný, že míň lehkýho mitrilu by dávalo větší redukci, než víc mitrilu. Takže to hlásim sem. Ještě přikládám screen, pokud je problém v mojí angličtině a logice, tak to tu zavřete, smažte a omlouvám se za zbytečný zdržení.

Re: Snížení váhy

Posted: 08:43 08. Jan 2010
by nomis_b
mrknu na to ve skriptu. Vim, ze u zbrani sem to na zacatku omylem prohodil, protoze sem si to taky prehodil. Mozna sem to u stitu neprehazoval, ale jen zkopiroval stary.

kazdopadne PM s kolikati procenty ceho by se hodila.

Re: Snížení váhy

Posted: 10:37 08. Jan 2010
by kucik
Chyba je na straně překladu. :wink: Máš tam napsáno Weight reduction: 80% of weight. Česky: snížení hmontosti: 80% hmotnosti.
Takže hmotnost je snížena né o 80%, ale na 80%.

Re: Snížení váhy

Posted: 11:14 08. Jan 2010
by Sapal
kucik wrote:Chyba je na straně překladu. :wink: Máš tam napsáno Weight reduction: 80% of weight. Česky: snížení hmontosti: 80% hmotnosti.
Takže hmotnost je snížena né o 80%, ale na 80%.
V tom případě je ale špatně craft, ne? Protože tušim, že 60% mitrilu ve zbrani dá snížení teda na 20%, 40% mitrilu pak dá 40%.

Re: Snížení váhy

Posted: 11:19 08. Jan 2010
by Sapal
nomis_b wrote:mrknu na to ve skriptu. Vim, ze u zbrani sem to na zacatku omylem prohodil, protoze sem si to taky prehodil. Mozna sem to u stitu neprehazoval, ale jen zkopiroval stary.

kazdopadne PM s kolikati procenty ceho by se hodila.
Truhlařina nemá procenta kovu, myslim že to byl dub+mitril dalo snížení 40%, teď jsem udělal ten štít na screenu a ten má 80%, zkusim udělat nějaký zbraně, třeba už si to za tu dobu změnil, s mitrilem jsem dlouho nedělal.

Re: Snížení váhy

Posted: 11:52 08. Jan 2010
by kucik
To je možný, ale popisek funguje :)

Re: Snížení váhy

Posted: 12:31 08. Jan 2010
by Sapal
Popisek funguje správně, zmátli mě ty % u mitrilu, jsem myslel, že čím větší číslo dostanu, tím lepší, protože tím víc je tam mitrilu na úkor těžšího kovu. Viz teda screen. Takže prezidentův plán byl správný, ovšem jeho cestovní plán ztroskotal. :D

EDIT nomis: obrazek smaznut, aby ho nepouzivali ostzatni , jako navod pro vyrobu. uz sem chybu zaznamenal