Page 1 of 2

pan smrti

Posted: 20:28 11. Jan 2010
by Agnoros
zdravím
mohu se optat zdali je na povrchu učitel pana smrti?

Re: pan smrti

Posted: 20:32 11. Jan 2010
by Radim
Agnoros wrote:zdravím
mohu se optat zdali je na povrchu učitel pana smrti?
Já ho nikdy nenašel a postupoval mě dříve DM

Re: pan smrti

Posted: 20:34 11. Jan 2010
by Agnoros
Radim wrote:
Agnoros wrote:zdravím
mohu se optat zdali je na povrchu učitel pana smrti?
Já ho nikdy nenašel a postupoval mě dříve DM
aha aha no díky :)

Re: pan smrti

Posted: 20:35 11. Jan 2010
by Cairon
Jistá krásná povolání mají na povrchu specifické podmínky pro přijetí postav do učení ( vrah , pán smrti , černý strážce ). To znamená , že je nenajdeš jen tak v hospůdce jako učitele zpěvu. Ale musíš splnit určité kvalifikační podmínky ( nejenom ty požadované systémem ). Zkus to IC a třeba budeš jeden z mála vyvolených , který se vezme do učení.

Re: pan smrti

Posted: 20:36 11. Jan 2010
by Agnoros
Cairon wrote:Jistá krásná povolání mají na povrchu specifické podmínky pro přijetí postav do učení ( vrah , pán smrti , černý strážce ). To znamená , že je nenajdeš jen tak v hospůdce jako učitele zpěvu. Ale musíš splnit určité kvalifikační podmínky ( nejenom ty požadované systémem ). Zkus to IC a třeba budeš jeden z mála vyvolených , který se vezme do učení.
aha děkuju .. :)

Re: pan smrti

Posted: 13:51 22. Feb 2010
by Arash
To jako musím dát na veřejné forum všem na oči příběh postavy abych se mohl stát pánem smrti?

Není to trošku ironie?

Re: pan smrti

Posted: 13:55 22. Feb 2010
by kucik
Arash wrote:To jako musím dát na veřejné forum všem na oči příběh postavy abych se mohl stát pánem smrti?

Není to trošku ironie?
A to jsi prosimtě vyčetl kde?

Re: pan smrti

Posted: 13:59 22. Feb 2010
by Arash
Tak ted už to nechápu vůbec, chci se stát pán smrti - v tomhle tématu se píše že nejde najít přímo mistra a že musím ic projít kvalifikací...

Jsem asi hodně zmatený....

Re: pan smrti

Posted: 14:10 22. Feb 2010
by Jkerry
Arash wrote:Tak ted už to nechápu vůbec, chci se stát pán smrti - v tomhle tématu se píše že nejde najít přímo mistra a že musím ic projít kvalifikací...

Jsem asi hodně zmatený....

Co na tom nechápeš? To znamená že ti DM dá nějaký Q který musíš splnit.

Re: pan smrti

Posted: 14:45 22. Feb 2010
by Arash
Aha díky. Tak to mě nenapadlo.

Re: pan smrti

Posted: 10:48 23. Feb 2010
by zachy
Nebo se dostan do uz IC neexistujícího (ale OOC existujícího tusim) mesta Hag Grar ale psst :D

Re: pan smrti

Posted: 10:57 23. Feb 2010
by Daanri
zachy wrote:Nebo se dostan do uz IC neexistujícího (ale OOC existujícího tusim) mesta Hag Grar ale psst :D
Taketo konanie je v podstate obchadzanie nepritomnosti DM a nereagovanie na svet, co by malo byt hodne tvrdo trestane. Cize dufam, ze ak DM narazi na takehoto jedinca tak mu bez milosti da DM kill.

Re: pan smrti

Posted: 11:05 23. Feb 2010
by Luelle
Daanri wrote:
zachy wrote:Nebo se dostan do uz IC neexistujícího (ale OOC existujícího tusim) mesta Hag Grar ale psst :D
Taketo konanie je v podstate obchadzanie nepritomnosti DM a nereagovanie na svet, co by malo byt hodne tvrdo trestane. Cize dufam, ze ak DM narazi na takehoto jedinca tak mu bez milosti da DM kill.


stejně jako podtemno vesele si vykračující za světla nahoře *kýve hlavou*

Re: pan smrti

Posted: 11:07 23. Feb 2010
by Cairon
Tak "vysokou školu zlobivých povolání" mám trošku pod dozorem já. :twisted:

Takže malá rada: Na povrchu jde sehnat v určité společenské vrstvě v podstatě cokoli nelegálního nebo zákony zakázaného - služby / věci / kontakty. Jednání a pátrání tvé postavičky , pokud tedy chce být nekromat ( tedy povolání povrchem netolerované ) , musí tedy směřovat do této společenské třídy. Pokud opravdu chceš mít toto prestižní povolání tak tvoje IC pátrání určitě bude úspěšné sice s komplikacemi ale o to více si budeš snad prestig class považovat. Holt to prostě není jen jednoduché - vlezu do hospody a už jsem zas lepší bard.


Add. Návštěva Hag Grar - ani to nezkoušej - učitelé už tam nejsou a navíc by sis koledoval o malér - a to o VELKÝ MALÉR !!

Re: pan smrti

Posted: 20:05 23. Feb 2010
by LDamian
Do Hagu se nesmí?