Tvůj CD klíč nebyl autorizován
Posted: 12:10 12. Jan 2010
včera jsem normálně hrál. V noci těsně po restartu jsem se na chvilku připojil, odlogl a pak když jsem se zkoušel připojit tak mi to psalo:
Server nalezen. Snažím se přihlásit.
Připojení k serveru selhalo.
Chyba spojení: Tvůj CD klíč nebyl autorizován.
Kde může bejt chyba? Nemůžu hrát :/ CD keye jsem měnil
Server nalezen. Snažím se přihlásit.
Připojení k serveru selhalo.
Chyba spojení: Tvůj CD klíč nebyl autorizován.
Kde může bejt chyba? Nemůžu hrát :/ CD keye jsem měnil