Page 1 of 1

Tvůj CD klíč nebyl autorizován

Posted: 12:10 12. Jan 2010
by Jeanes
včera jsem normálně hrál. V noci těsně po restartu jsem se na chvilku připojil, odlogl a pak když jsem se zkoušel připojit tak mi to psalo:

Server nalezen. Snažím se přihlásit.
Připojení k serveru selhalo.
Chyba spojení: Tvůj CD klíč nebyl autorizován.

Kde může bejt chyba? Nemůžu hrát :/ CD keye jsem měnil

Re: Tvůj CD klíč nebyl autorizován

Posted: 12:14 12. Jan 2010
by Garett
Jeanes wrote:včera jsem normálně hrál. V noci těsně po restartu jsem se na chvilku připojil, odlogl a pak když jsem se zkoušel připojit tak mi to psalo:

Server nalezen. Snažím se přihlásit.
Připojení k serveru selhalo.
Chyba spojení: Tvůj CD klíč nebyl autorizován.

Kde může bejt chyba? Nemůžu hrát :/ CD keye jsem měnil
viz http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =12&t=3677

Re: Tvůj CD klíč nebyl autorizován

Posted: 12:31 12. Jan 2010
by innfra
Také mi tento problém přetrvává.

Re: Tvůj CD klíč nebyl autorizován

Posted: 13:09 12. Jan 2010
by kucik
Vyřešeno.