Page 1 of 2
PRAVOPISNÉ CHYBIČKY
Posted: 14:11 12. Jan 2010
by Luelle
občas něco objevím a tak to sem budu postupně dávat... mám z toho osypky, omlouvám se
píšu věci ze hry =)
při slévání kovů je m
ysit kovy
Re: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY
Posted: 12:19 20. Jan 2010
by Bulvic
Přidám taky trošku do mlýna, jen co mě praštilo do očí:
bylinka Trolý slzy
u zlatníka v Karathe prsten Hbytosti
při sběru: Už zbíráš
Re: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY
Posted: 15:04 18. May 2010
by Esuliams
Luelle wrote:občas něco objevím a tak to sem budu postupně dávat... mám z toho osypky, omlouvám se
píšu věci ze hry =)
při slévání kovů je m
ysit kovy
Pořád se MÝSÍ kovy. To je hrozný

Re: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY
Posted: 15:18 18. May 2010
by kucik
Já už to jednou opravoval, ale nomis zkrátka prosazuje tvrdé Y.

Re: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY
Posted: 18:27 18. May 2010
by nomis_b
se asY pomYchalI rÚznĚ verSe Z tYskařskIm Žotkem..
PS: o jake crafty se jedná ? nemůžu to najýt ? Kdyiš to takhel blbě hlásýte na forum, tka se pak nedyvte, še to nezpravým..
Re: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY
Posted: 11:32 05. Nov 2012
by Barbar321
Bylo by tedy možné opravit alchymistické suroviny:
modrá plýseň
zelená plýseň
Re: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY
Posted: 12:47 05. Nov 2012
by kucik
Barbar321 wrote:Bylo by tedy možné opravit alchymistické suroviny:
modrá plýseň
zelená plýseň
Co to je zač a kde se to bere?
Re: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY
Posted: 19:33 05. Nov 2012
by Aillen
kucik wrote:Barbar321 wrote:Bylo by tedy možné opravit alchymistické suroviny:
modrá plýseň
zelená plýseň
Co to je zač a kde se to bere?
Je to houbička a roste v Podtemnu
Re: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY
Posted: 19:40 05. Nov 2012
by Amber
kucik wrote:Barbar321 wrote:Bylo by tedy možné opravit alchymistické suroviny:
modrá plýseň
zelená plýseň
Co to je zač a kde se to bere?
Hlavně

když jsem na to upozorňovala

tak jsem byla za GN...
Chyb je ve hře dost, ale většinou takové ty... méně nápadné. Plýseň vyhrává.

Re: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY
Posted: 20:01 05. Nov 2012
by Absinthorix
Však jsi GN... plýseň je ovšem neméně děsivá
XP byli uloženy
Použití řemeslnického deníku
Re: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY
Posted: 22:18 05. Nov 2012
by Kathermara
Já jsem na ty chyby taky rapl, snažím se to moc neřešit, ale tohle mě praštilo do očí pokaždé když jsem šla z Ivory
Alchym
ystický kotel

Re: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY
Posted: 00:09 06. Nov 2012
by Braenn
Kathermara wrote:Já jsem na ty chyby taky rapl, snažím se to moc neřešit, ale tohle mě praštilo do očí pokaždé když jsem šla z Ivory
Alchym
ystický kotel

Dala jsem si tu práci s latinským slovníkem, a význam je jasný. Je to složenina z pojmenování pro kontryhel a slova mystický.
Re: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY
Posted: 15:18 08. Nov 2012
by Nalkanar
Při použití
ŘEMESLNICKÉHO DENÍKU se vypíše hláška:
Zkušenosti byl
i uloženy do databáze.

Re: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY
Posted: 18:31 20. Nov 2012
by Aillen
V klenotnickém krámku na náměstí v Karathě se nabízí malý amulet hbytosti
amulet hbitosti by byl mnohem lepší

- amulet hbitosti.JPG (14.01 KiB) Viewed 7069 times
Re: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY
Posted: 12:21 09. Dec 2012
by Kathermara
Braenn wrote:Kathermara wrote:Já jsem na ty chyby taky rapl, snažím se to moc neřešit, ale tohle mě praštilo do očí pokaždé když jsem šla z Ivory
Alchym
ystický kotel

Dala jsem si tu práci s latinským slovníkem, a význam je jasný. Je to složenina z pojmenování pro kontryhel a slova mystický.
Ale všude se normálně píše "Alchymie"
http://www.pravidla.cz/hledej.php?qr=alchymista
Jinak systémová hláška "Už
zbíráš"