Page 1 of 2

PRAVOPISNÉ CHYBIČKY

Posted: 14:11 12. Jan 2010
by Luelle
občas něco objevím a tak to sem budu postupně dávat... mám z toho osypky, omlouvám se :D

píšu věci ze hry =)


při slévání kovů je mysit kovy

Re: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY

Posted: 12:19 20. Jan 2010
by Bulvic
Přidám taky trošku do mlýna, jen co mě praštilo do očí:

bylinka Trolý slzy
u zlatníka v Karathe prsten Hbytosti
při sběru: Už zbíráš

Re: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY

Posted: 15:04 18. May 2010
by Esuliams
Luelle wrote:občas něco objevím a tak to sem budu postupně dávat... mám z toho osypky, omlouvám se :D

píšu věci ze hry =)


při slévání kovů je mysit kovy

Pořád se MÝSÍ kovy. To je hrozný :? :mrgreen:

Re: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY

Posted: 15:18 18. May 2010
by kucik
Já už to jednou opravoval, ale nomis zkrátka prosazuje tvrdé Y. :)

Re: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY

Posted: 18:27 18. May 2010
by nomis_b
se asY pomYchalI rÚznĚ verSe Z tYskařskIm Žotkem..

PS: o jake crafty se jedná ? nemůžu to najýt ? Kdyiš to takhel blbě hlásýte na forum, tka se pak nedyvte, še to nezpravým..

Re: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY

Posted: 11:32 05. Nov 2012
by Barbar321
Bylo by tedy možné opravit alchymistické suroviny:

modrá plýseň
zelená plýseň

Re: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY

Posted: 12:47 05. Nov 2012
by kucik
Barbar321 wrote:Bylo by tedy možné opravit alchymistické suroviny:

modrá plýseň
zelená plýseň
Co to je zač a kde se to bere?

Re: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY

Posted: 19:33 05. Nov 2012
by Aillen
kucik wrote:
Barbar321 wrote:Bylo by tedy možné opravit alchymistické suroviny:

modrá plýseň
zelená plýseň
Co to je zač a kde se to bere?
Je to houbička a roste v Podtemnu

Re: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY

Posted: 19:40 05. Nov 2012
by Amber
kucik wrote:
Barbar321 wrote:Bylo by tedy možné opravit alchymistické suroviny:

modrá plýseň
zelená plýseň
Co to je zač a kde se to bere?
Hlavně :wall: když jsem na to upozorňovala :wall: tak jsem byla za GN...
Chyb je ve hře dost, ale většinou takové ty... méně nápadné. Plýseň vyhrává. :)

Re: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY

Posted: 20:01 05. Nov 2012
by Absinthorix
Však jsi GN... plýseň je ovšem neméně děsivá :lol:
XP byli uloženy
Použití řemeslnického deníku

Re: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY

Posted: 22:18 05. Nov 2012
by Kathermara
Já jsem na ty chyby taky rapl, snažím se to moc neřešit, ale tohle mě praštilo do očí pokaždé když jsem šla z Ivory
Alchymystický kotel :D

Re: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY

Posted: 00:09 06. Nov 2012
by Braenn
Kathermara wrote:Já jsem na ty chyby taky rapl, snažím se to moc neřešit, ale tohle mě praštilo do očí pokaždé když jsem šla z Ivory
Alchymystický kotel :D
Dala jsem si tu práci s latinským slovníkem, a význam je jasný. Je to složenina z pojmenování pro kontryhel a slova mystický.

Re: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY

Posted: 15:18 08. Nov 2012
by Nalkanar
Při použití ŘEMESLNICKÉHO DENÍKU se vypíše hláška:
Zkušenosti byli uloženy do databáze.

Image

Re: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY

Posted: 18:31 20. Nov 2012
by Aillen
V klenotnickém krámku na náměstí v Karathě se nabízí malý amulet hbytosti :surprised:

amulet hbitosti by byl mnohem lepší :wink:
amulet hbitosti.JPG
amulet hbitosti.JPG (14.01 KiB) Viewed 7069 times

Re: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY

Posted: 12:21 09. Dec 2012
by Kathermara
Braenn wrote:
Kathermara wrote:Já jsem na ty chyby taky rapl, snažím se to moc neřešit, ale tohle mě praštilo do očí pokaždé když jsem šla z Ivory
Alchymystický kotel :D
Dala jsem si tu práci s latinským slovníkem, a význam je jasný. Je to složenina z pojmenování pro kontryhel a slova mystický.
Ale všude se normálně píše "Alchymie" http://www.pravidla.cz/hledej.php?qr=alchymista

Jinak systémová hláška "Už zbíráš"