Page 1 of 1

družina - vypnute zobrazování pozvaní

Posted: 20:59 14. Jan 2010
by Agnoros
Zdravím muže mi prosím někdo pomoci omylem jsem si jej vypnul a nevim jak se zase zapíná. děkuji

Re: družina - vypnute zobrazování pozvaní

Posted: 21:58 14. Jan 2010
by kucik
Hledej v nwn.ini, nebo nwnplayer.ini

Re: družina - vypnute zobrazování pozvaní

Posted: 22:07 14. Jan 2010
by Lord_Berserk
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... ina#p26468

hledej tu bylo to v kosi uz je to letity :mrgreen:

Re: družina - vypnute zobrazování pozvaní

Posted: 14:02 15. Jan 2010
by innfra
Taky se mi stalo, hold musíš brát na seznamu hráčů a nebo jednoduše pravým na sebe a přijmout :wink:
Přijde mi to lepší jak ta tabulka, protože to freezne ovládání a hráč ztratí kontrolu nad postavou.

Re: družina - vypnute zobrazování pozvaní

Posted: 14:14 15. Jan 2010
by Agnoros
aha děkuju už to mam.. prosím tedy o smazani topicu :)