Page 1 of 1

Kouzla vs Spani

Posted: 23:52 14. Jan 2010
by Necrooo
Dobry večír,
rad bych se optal na jednu vec. Jedna se o me sloty kouzel. Pro pochopeni udam priklad.

Jsem cerstve po meditaci (100%kouzel mam), jdu se vyspat a vse v pohode.
..ale pozor...
mam rekneme 50% kouzel (z pulky sem vykouzlenej), jdu se vyspat (treba v hostinci, je jedno kde, jedna se o spanek pres "R") a po probuzeni mam jen cca 30%kouzel.
Chci říci že mi proste zmizí 20%kouzel. Je to slot v tamtom kruhu, v onem, v jinem.

A proto se ptam zda o tom vite, zda do budoucna to chcete nejak opravit ci tak.

Re: Kouzla vs Spani

Posted: 23:57 14. Jan 2010
by kucik
Hmm, to jsem nikdy nezkoumal.

Re: Kouzla vs Spani

Posted: 10:59 15. Jan 2010
by Cairon
To ti zmizí jen kouzla která máš "nakonci řádku" v daném okruhu a jsou to vlastně kouzla , která máš navíc díky navýšeným statistikám z předmětům ( prsteny na inteligenci atd. ) Ty to ve spánku nezapočítává , protože tělo odpočívá a dává si oraz od všech těch boostů , kterými ho přes den týráš :twisted:

Re: Kouzla vs Spani

Posted: 11:01 15. Jan 2010
by Necrooo
Aha, to me nikdy nenapadlo. Tak tím to bude no. Díky za osvětlení.

Re: Kouzla vs Spani

Posted: 15:55 15. Jan 2010
by Necrooo
Cairone jedna vec ale jeste je divna.

Kdyz jsem cerstve po meditaci a vyspim se pres "R", tak mi zadna kouzla nespadnou, i presto ze mam vlastnost bůstlou jak si říkal.

To jsem z toho jelen tedy :shock: