Page 1 of 1

Vybavení dílen

Posted: 09:32 15. Jan 2010
by rotona
Od brzkeho rána není v Karathe a Tartenu ani kousek vybavení dílen , myslím pec , kozu špalek atd atd. Zavolala jsem i ostatní hrače zda-li to nevidím jenom já a není závada na mém pc , ale nevidí to i ostatní pouze zvuky tam zůstali jinak vymeteno.

Re: Vybavení dílen

Posted: 10:10 15. Jan 2010
by Garett
Tak dilna v podtemnu je taky vymetena, zmizelo vsechno vsetne trezoru...jenom spravce zustal sedet za svym stolkem jako by se nic nestalo:)

Re: Vybavení dílen

Posted: 10:30 15. Jan 2010
by kucik
Ups :oops:

Re: Vybavení dílen

Posted: 21:29 15. Jan 2010
by Bahnak
:-) takhle na craftery :-)