Page 1 of 2
Loot
Posted: 10:32 15. Jan 2010
by Necrooo
Snad jsem ve spravne sekci.
Cetl jsem soupis novinek, co se tyce novych bossu, s nima i spjaty loot.
Chtel bych se zeptat, upozornit, zda se nejedna o chybku, mozna to tak ma byt.
Dnes jsem byl na Alansijske samici (uz parkrat s emi povedlo ji skolit). Ta samice v pokladu mela vzdy kolem cca 8.000gp. Dnes v tech 3mrtvolkach a 4vacku (bo co to je) mela jen dohromady 851gp a jedno telo bylo prazdne. Samice tam samozrejme byla.
Chci se tedy zeptat. Je to tak spravne, ze respawn lootu muze byt i takto maly? Nebo trebas se respawne za urcity cas, kdyz tam nebude zas ta samice? (Nevim zda tam nekdo byl od 02.00 co byl restart.)
Nevim. Tak to sem davam, aby se o tom vedelo.
Ps. Nikdy se mi jeste totiz nestalo ze v bossu, kde bylo npc boss, by byl tak maly poklad.
Re: Loot
Posted: 10:57 15. Jan 2010
by Necrooo
Dalsi me poznatky.
Jedna se o Alchymistu, zmutovany alchymista.
Ma tam 4truhly a dalsi, ale jedna se mi o ty truhly ted, dnes šli az moc snadne rozbit (meli malo hp, nebo nepohlcovali zraneni).
Loot v nich byl adekvatni. Ale ani na jedne veci nebyla past, coz je neobvykla. Obycejne byvaji 4a vice pastí.
Rad bych podotknul ze tyto poznatky odvozuji od toho co vidim dnes a nikdy predtim sem nevidel (vcera, predevcirem a pred predtim).
Re: Loot
Posted: 11:05 15. Jan 2010
by kucik
Hmm, s tim lootem bude jeste asi prace.
Re: Loot
Posted: 16:12 15. Jan 2010
by Necrooo
Dalsi poznatek, je po restu. Ale boss? Toť otázka
Kucik psal:
Bossove a jejich loot se uz
nespawnuji jen po restartu. Respawnuji se urcity casovy interval po tom, co umrou (v radu nekolika hodin) a spolu s nimi i jejich loot.
- Z toho sem pochopil ze se spawnuji po restartu + kdyz mezi dvema restarty je 12 hodin tak se spawnou trebas po 6 hodinach (priklad).
Ted po restu jsem byl na dvou mistech.
1.misto (Alansijska samice)
Nalitnem do jeskyne, vidim ji vzadu s tou jeji aurou, tak odbehnu, bafnu nas. A vrhneme se do boje, jenže ejhle? Vona je pryc najednou. Loot tam byl, ale vona ne. Mozna skocila do hipsu (new boss), ale nechapu proc z toho hipsu nevyskocila. Lekla se nas? Ve vypisu sem nic nemel. Chvili jsme tam pobihali ale nic.
2.misto (alchymista)
Vsechny 4dveře zamčený. Když je poklad vybraný, boss nikde, dveře otevřený. Když je boss s pokladem, tak jsou dveře zamčený.
Nyní zamčený byly, ale boss nikde. Poklop nahoře byl taky zavřený.
Dál jsme už nikam radši nešli
Edit: Nechci aby sis kuciku a ostatni wb mysleli ze si stezuji. Jen davam sve poznatky ktere jsem zaregistroval. Zmeny prichazejici se mi zamlouvaji a za to vam vsem i dekuji.
Re: Loot
Posted: 17:12 15. Jan 2010
by kucik
- Nezavislost na restartu.
To znamena, ze se nespawnuji po restartu.
Re: Loot
Posted: 16:03 16. Jan 2010
by Bahnak
dalsi zajimavost v novem systemu lootu,
necelou hodinu po restartu jsem šel zabít stareho drapnatce
nebyl tam, jen par drapnatcu, ale bez bosse
Ale v truhlách a pytlích byly peníze, jako bych tam šefik byl...
Je to ok?
Re: Loot
Posted: 16:39 16. Jan 2010
by kucik
V podstate je. Jeste ten loot nemame predelanej.
Re: Loot
Posted: 16:51 16. Jan 2010
by -RoF-
Jo ted sem to taky testoval bossové nikde a pokaldy byly. Ale bude asi haluz tam toho bossa někdy potkat....sranda no, ale proč ne

Re: Loot
Posted: 17:32 16. Jan 2010
by kucik
To zas oni tam jsou casteji, nez ted. Jenom zkratka uz ne po restartu

Re: Loot
Posted: 17:38 16. Jan 2010
by Alviara
Od té doby jsem nepotkal ještě žádnýho

Jen poklad jednou
Re: Loot
Posted: 17:48 16. Jan 2010
by Necrooo
Hlasim ze jsem dnes dopoledne po dvou denim hledani konecne narazil na bosse.

Re: Loot
Posted: 21:05 16. Jan 2010
by Bahnak
po od resu cekame na spawn drapnatce... stale mikde... jiz pres 6 hodin...
to same hakovec...
jediny kdo byl doma byl rudy stir a sefik zlobru dole...
Re: Loot
Posted: 21:59 16. Jan 2010
by kucik
Mozne to je. Zkontroluju.
Re: Loot
Posted: 02:42 17. Jan 2010
by Bahnak
jj, diky...
Konkretně: na drapnatce i hakovce jsme cely den od restartu 14:00 do ted cekali a nedockali se jich (jejich sefiku)
Jejich loot tam byl hned po restartu, oni se neobjevili co byl den dlouhej...
Rudeho štira jsme zabili cca 30minut po restartu a o pulnoci (tj po 9 a pul hodinach) tam zadny novy respawn bosse neprobehl taktež)
Pokud je dneska nekdo zabil at da vedet, ale co jsem se ptal tak nikdo...
Snad tyto informace povedou k dopadeni scriptoveho šotka, na jehož hlavu mimojine vypisuju osobně odměnu, ktera bude 4x vyšší než v jakemkoliv jinem obchodě....

Re: Loot
Posted: 14:56 17. Jan 2010
by kucik
Napiste mi prosim (sem, nebo na ICQ), az se nejaky boss neobjevi. Pridal jsem si nejake informace, tak muzu zjistit, jestli se mel ci nemel objevit.