Page 1 of 2

Výslovnost

Posted: 20:56 16. Jan 2010
by Modrovousice
Tohle spíše dotaz na RP než na mechaniku... no co už. Páni kronikáři, jméno bohyně Juany se čte jako Juana? Nebo se to čte španělsky Chuana? :)

Re: Výslovnost

Posted: 20:59 16. Jan 2010
by Pajule
nevim podle mě Džuana :D ale já skoro celé 4roky si myslela , že je to Džauna :D

Re: Výslovnost

Posted: 21:09 16. Jan 2010
by Minde
Pajule wrote:nevim podle mě Džuana :D ale já skoro celé 4roky si myslela , že je to Džauna :D

Pajky ty perlíš :D Džuanaaaa!!!!

Re: Výslovnost

Posted: 21:09 16. Jan 2010
by Pajule
no jak to mam jinak naapsat? :oops: :mrgreen:

edit. je vidět ,že ste neviděli sweeney todda :twisted:

Re: Výslovnost

Posted: 21:26 16. Jan 2010
by Agnoros
Pajule wrote:no jak to mam jinak naapsat? :oops: :mrgreen:

edit. je vidět ,že ste neviděli sweeney todda :twisted:
i love u džoánaaa i love u džooaanaa

viděl jsem nebo ne ? :)

Re: Výslovnost

Posted: 21:31 16. Jan 2010
by Pajule
jooo :mrgreen: , ale lepší bylo to křeslo :D a ty koláčky :D to jejich love story mě tolik nebralo,toho je plno na thaliji , ale ten zbytek anoo :twisted: :lol:

Re: Výslovnost

Posted: 21:41 16. Jan 2010
by Minde
tsss..to víš že jsem viděl..(a dost se mi líbil :) ) a nic proti Džuaně nemám...mě se to moc líbí :D a doufám, že tě některý kronikář popoří ;)

Re: Výslovnost

Posted: 21:53 16. Jan 2010
by Pajule
pff jake kronikář , mé slvoo je mocné!

Re: Výslovnost

Posted: 21:58 16. Jan 2010
by kucik
Ja bych ji vyslovova cesky. Tj. podobne jako Julii.

Re: Výslovnost

Posted: 23:14 16. Jan 2010
by Krata
a co Ivory? vyslovuje se Ivory nebo Ajvory? já používám Ajvory :)

Re: Výslovnost

Posted: 23:17 16. Jan 2010
by Pajule
Ájvory jako to byloo v kdo hulí ten umí nebo v čem?:D já zase normálně ivory :D teda ale tvrdě Yvory :D a třeba dei-anange tak to je déj anándž?:D a některý ména postavám asi taky pletu :D :twisted:

nejlepší to je Xiján nebo Zejr nebo jo bažiní město pletu furt :D vlastně všechny názvy jim ubíram enbo přidávám písmenka :D

Re: Výslovnost

Posted: 00:21 17. Jan 2010
by Modrovousice
Tak občas se pletu a říkám Kathera místo Karatha .. ale co už :). Každý to má nějak hehe.

Re: Výslovnost

Posted: 01:44 17. Jan 2010
by Necrooo
Ááájvory. Tak tak, myslim že Kdo hulí ten umí 8)
Jinak ja bych to říkal po španělsku - Chuana. číst Chuana ne Čuana. 8)

Re: Výslovnost

Posted: 03:10 17. Jan 2010
by G14
ja bych zrusila tuhle bohyni,co nema smysl pro temnotu,utrpeni a nasili....pak byste nemuseli resit,jak se vyslovuje jeji jmeno :twisted:
Xi'An vas provazej!! Nenavist s vami!! :wink:

Re: Výslovnost

Posted: 09:51 17. Jan 2010
by Pajule
hh jo jako sláva bez cti :D Čuana je odporný teda :D to je humus to je eee :D Rejty řekni,že to tak neni :mrgreen: to se k níani nehodí :roll: :wink: :D