Page 1 of 2
Výslovnost
Posted: 20:56 16. Jan 2010
by Modrovousice
Tohle spíše dotaz na RP než na mechaniku... no co už. Páni kronikáři, jméno bohyně Juany se čte jako Juana? Nebo se to čte španělsky Chuana?

Re: Výslovnost
Posted: 20:59 16. Jan 2010
by Pajule
nevim podle mě Džuana

ale já skoro celé 4roky si myslela , že je to Džauna

Re: Výslovnost
Posted: 21:09 16. Jan 2010
by Minde
Pajule wrote:nevim podle mě Džuana

ale já skoro celé 4roky si myslela , že je to Džauna

Pajky ty perlíš

Džuanaaaa!!!!
Re: Výslovnost
Posted: 21:09 16. Jan 2010
by Pajule
no jak to mam jinak naapsat?
edit. je vidět ,že ste neviděli sweeney todda

Re: Výslovnost
Posted: 21:26 16. Jan 2010
by Agnoros
Pajule wrote:no jak to mam jinak naapsat?
edit. je vidět ,že ste neviděli sweeney todda

i love u džoánaaa i love u džooaanaa
viděl jsem nebo ne ?

Re: Výslovnost
Posted: 21:31 16. Jan 2010
by Pajule
jooo

, ale lepší bylo to křeslo

a ty koláčky

to jejich love story mě tolik nebralo,toho je plno na thaliji , ale ten zbytek anoo

Re: Výslovnost
Posted: 21:41 16. Jan 2010
by Minde
tsss..to víš že jsem viděl..(a dost se mi líbil

) a nic proti Džuaně nemám...mě se to moc líbí

a doufám, že tě některý kronikář popoří

Re: Výslovnost
Posted: 21:53 16. Jan 2010
by Pajule
pff jake kronikář , mé slvoo je mocné!
Re: Výslovnost
Posted: 21:58 16. Jan 2010
by kucik
Ja bych ji vyslovova cesky. Tj. podobne jako Julii.
Re: Výslovnost
Posted: 23:14 16. Jan 2010
by Krata
a co Ivory? vyslovuje se Ivory nebo Ajvory? já používám Ajvory

Re: Výslovnost
Posted: 23:17 16. Jan 2010
by Pajule
Ájvory jako to byloo v kdo hulí ten umí nebo v čem?:D já zase normálně ivory

teda ale tvrdě Yvory

a třeba dei-anange tak to je déj anándž?:D a některý ména postavám asi taky pletu
nejlepší to je Xiján nebo Zejr nebo jo bažiní město pletu furt

vlastně všechny názvy jim ubíram enbo přidávám písmenka

Re: Výslovnost
Posted: 00:21 17. Jan 2010
by Modrovousice
Tak občas se pletu a říkám Kathera místo Karatha .. ale co už

. Každý to má nějak hehe.
Re: Výslovnost
Posted: 01:44 17. Jan 2010
by Necrooo
Ááájvory. Tak tak, myslim že Kdo hulí ten umí

Jinak ja bych to říkal po španělsku - Chuana. číst Chuana ne Čuana.

Re: Výslovnost
Posted: 03:10 17. Jan 2010
by G14
ja bych zrusila tuhle bohyni,co nema smysl pro temnotu,utrpeni a nasili....pak byste nemuseli resit,jak se vyslovuje jeji jmeno
Xi'An vas provazej!! Nenavist s vami!!

Re: Výslovnost
Posted: 09:51 17. Jan 2010
by Pajule
hh jo jako sláva bez cti

Čuana je odporný teda

to je humus to je eee

Rejty řekni,že to tak neni

to se k níani nehodí
