Page 1 of 2
Pád hry
Posted: 20:51 17. Jan 2010
by rotona
Po padu hry dnes po 19 hodině se mi ztratila mula i s nakladem.

Re: Pád hry
Posted: 00:14 18. Jan 2010
by kucik
Zachy, Agnoros, jogobello:
Mohli byste sakra aspon pockat, nez se ten server nacte? Je tak dulezity bejt ve hre v prvni vterine? Kua fix!
Re: Pád hry
Posted: 18:52 18. Jan 2010
by zachy
kucik wrote:Zachy, Agnoros, jogobello:
Mohli byste sakra aspon pockat, nez se ten server nacte? Je tak dulezity bejt ve hre v prvni vterine? Kua fix!
Jej tak to pardon

Ale holt ja pocitam s tim ze pokud uz nejsou na webu napsany % nacitani tak ze uz to je ready

Re: Pád hry
Posted: 19:22 18. Jan 2010
by Agnoros
zachy wrote:kucik wrote:Zachy, Agnoros, jogobello:
Mohli byste sakra aspon pockat, nez se ten server nacte? Je tak dulezity bejt ve hre v prvni vterine? Kua fix!
Jej tak to pardon

Ale holt ja pocitam s tim ze pokud uz nejsou na webu napsany % nacitani tak ze uz to je ready

taky se omlouvám nebylo to myšleno nijak zle
Re: Pád hry
Posted: 19:27 18. Jan 2010
by Sorrow
Za trest do kouta klecat na hrachu a 30x odrikat Otcenas!
Re: Pád hry
Posted: 20:07 18. Jan 2010
by kucik
zachy wrote:
Jej tak to pardon

Ale holt ja pocitam s tim ze pokud uz nejsou na webu napsany % nacitani tak ze uz to je ready

Neni a zrovna v tu chvili tam bylo asi 30%. Kdybyste to podruhy nesejmuli, tak to sem nepisu, ale vy tri jste tam meli asi deset pokusu pri obou nacitanich. To mi prislo fakt prestreleny. Tak kdyzuz jsem linej podivat se na stav na webu, tak to aspon nezkousim co par vterin.
Re: Pád hry
Posted: 17:08 19. Jan 2010
by Agnoros
Sorrow wrote:Za trest do kouta klecat na hrachu a 30x odrikat Otcenas!
*rozsype vysušený hrách do kouta* a začne
Otče náš, jenž jsi na nebesích,
posvěť se jméno tvé,
přijď království tvé,
buď vůle tvá
jako v nebi, tak i na zemi.
Chléb náš vezdejší dejž nám dnes
a odpusť nám naše viny,
jakož i my odpouštíme našim viníkům
a neuveď nás v pokušení,
ale chraň nás od všeho zlého.
Neboť tvé je království i moc i sláva navěky.
Amen.
Pater noster qui es in cælis,
sanctificetur nomen tuum.
Adveniat regnum tuum.
Fiat voluntas tua
sicut in cælo, et in terra.
Panem nostrum quotidianum da nobis hodie,
et dimitte nobis debita nostra,
sicut et nos dimittimus debitoribus nostris.
Et ne nos inducas in tentationem
sed libera nos a malo.
Quia tuum est regnum, et potestas, et gloria in sæcula. Amen.
Re: Pád hry
Posted: 23:03 19. Jan 2010
by kucik
36 pokusu o prihlaseni behem dvou minut nez se server nacetl. Ok, zacnu za to rozdavat bany.
Re: Pád hry
Posted: 23:10 19. Jan 2010
by Minde
tady má nekdo absták
trest: ban,
Za co: snažil se přihlásit na náš server

Re: Pád hry
Posted: 02:21 20. Jan 2010
by Bahnak
kucik wrote:36 pokusu o prihlaseni behem dvou minut nez se server nacetl. Ok, zacnu za to rozdavat bany.
Jen do nich Kuciku, ja bych za tohle taky vraždil... bobek servr...
Re: Pád hry
Posted: 08:02 20. Jan 2010
by Tretas
Hele kuciku a jen tak ze zvědavosti. Dělá to něco tomu serveru, když se tam někdo snaží lognout? Já měl vždy za to, že jaara to nějak ošetřil.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =38&t=2305
Re: Pád hry
Posted: 08:16 20. Jan 2010
by de Aers
Typnu si... Když ten server ještě není plně rozběhnutej a snaží se tam někdo hned vervomocí nalogovat, hrozí další pád a pád to může být třeba ztráta nějaký dat nebo tak něco... ale je to jen moje domněnka

)
Re: Pád hry
Posted: 10:11 20. Jan 2010
by kucik
Jednak ho můžeš znova shodit (což se povedlo minule a server se kousknul) a druhak ho to může trochu nakopnout.
Takže když to nějakej jouda sejme a já nebudu k dispozici, tak prostě server nepojede. Přijde mi to zkrátka trochu sobecký.
Tu ochranu jsme s jaarou kdysi dělali, ale nezdá se mi, že by tam fungovala.
Re: Pád hry
Posted: 11:48 20. Jan 2010
by Bahnak
ze zkusenosti: když jeste neni servr poradne nabehlej, nacitaji se tam data, potvory, perzistence, tuny hovadin a do tehle zateze se tam neuproste loguje deset nedockavcu tak je asi 99 procentni pravdepodobnost ze to zase zuchne...
A nemyslim si ze dát si kafčo ksyž začne server nabíhat a počkat dokusd nenahraje vse potrebne je takovy problem.
Ted kdyz se bossove spawnuji nezavisle na restartu tak ani neni duvod tam byt prvni, takze pleas, s rozumem...
Re: Pád hry
Posted: 17:07 21. Jan 2010
by DenGrasse
Sorrow wrote:Za trest do kouta klecat na hrachu a 30x odrikat Otcenas!
Thalenáš...