Page 1 of 1

Přestávka ve hře

Posted: 10:15 18. Jan 2010
by LDamian
Na čas výrazně omezím veškeré své aktivity ve hře. Nakupila se mi práce a jiné povinnosti.

Pokusím se dotáhnout to, co je rozjeté aspoň do fáze, kdy to bude moct přebrat někdo jiný. Pokud to půjde, zúčastním se již domluvených akcí.

Dál budu zatím upravovat tabulku nejlepších v aréně podle výsledků zápasů, které tam napíšete a určitě chci dotáhnout tuto sezónu (do konce měsíce).

Co se týče mé práce v toolu, většinu věcí které se ode mne čekají budu muset hodit na bedra jiných, prostě nebudu mít dost času. Pokusím se postupně dotáhnout dung asabi do konečné formy a dodělat další menší rozdělané věci.

Re: Přestávka ve hře

Posted: 10:26 08. Mar 2010
by Cairon
Takže .... nelekejte se ... neodcházím , jen pro Vás opět chystám v toolsetu nějaká "maličká" překvapení a navíc teď budu 14 dní malovat a předělávat byt. Proto nebudu jako DM moc k zastižení a prosím aby jste obraceli na kolegy a kolegyně z teamu s problémy ( záseky , pády servru , předělávky a podobně ) . Pouze pokud se bude jednat o větší průšvih ( rod Canisů , Sirotčinec , malér v Podsvětí , objednávka mlíkaře , závěrečná u vraha ) lognu a vyřeším.

Né že ty průšvihy ale začnete vyrábět schválně aby jste mne viděli !! :mrgreen:

Re: Přestávka ve hře

Posted: 10:47 08. Mar 2010
by -RoF-
*spiklenecky mrkne na marii* Tak co dem na to? *v ruce drží louč stojíc před domem Canisů*

Re: Přestávka ve hře

Posted: 15:06 08. Mar 2010
by Tretas
-RoF- wrote:*spiklenecky mrkne na marii* Tak co dem na to? *v ruce drží louč stojíc před domem Canisů*
Popravu může přovést jakýkoli DM. :wink: :mrgreen:

Re: Přestávka ve hře

Posted: 15:25 08. Mar 2010
by -RoF-
Tretas wrote:
-RoF- wrote:*spiklenecky mrkne na marii* Tak co dem na to? *v ruce drží louč stojíc před domem Canisů*
Popravu může přovést jakýkoli DM. :wink: :mrgreen:
*nevinně se usměje a schová louč za křídla....s veselým pískáním mizí někde daleko pryč*

Re: Přestávka ve hře

Posted: 16:40 08. Mar 2010
by marii
-RoF- wrote:
Tretas wrote:
-RoF- wrote:*spiklenecky mrkne na marii* Tak co dem na to? *v ruce drží louč stojíc před domem Canisů*
Popravu může přovést jakýkoli DM. :wink: :mrgreen:
*nevinně se usměje a schová louč za křídla....s veselým pískáním mizí někde daleko pryč*
Vymyslime neco dabelskeho Rofe..jak ho nalakat a prilakat:)...strechu nad hlavou si prece nebudu podpalovat:))