Page 1 of 5
taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 17:32 19. Jan 2010
by Agnoros
když už to tu nakousli ..
NECHT NAS VŠECHNY VCUCNE MODRÝ VÍR ZA AVATAREM CO ZDE MÁM
Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 17:49 19. Jan 2010
by Tretas
Věci tohodle typu se probírají ve vláknu nazvané SPAM.

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 17:50 19. Jan 2010
by Agnoros
Tretas wrote:Věci tohodle typu se probírají ve vláknu nazvané SPAM.

v tom případě prosím o přesun

zdali je to možné
Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 18:05 19. Jan 2010
by Minde
já myslím že vlákno vtípky je k tomu dobré né?

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 18:12 19. Jan 2010
by Agnoros
Minde wrote:já myslím že vlákno vtípky je k tomu dobré né?

to jsem taky puvodně jako autor mínil tímto mínit..
Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 19:06 19. Jan 2010
by Tretas
No nevím mě to moc vtipné nepřijde. Diskutovat o věcech, které se na 100% nestanou, spíš je to takové zabíjení času.
Ale je mi to tak jedno, pokud vás to bude bavit, proč ne.

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 22:48 19. Jan 2010
by Krata
ono to neni moc vtipné, protože tu jeden wipe byl a hodně lidí to spíš naštvalo než rozesmálo

.. ale vzheldem k tomu že jsi tu nováček se to dá pochopit
Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 22:58 19. Jan 2010
by -RoF-
*tuká si na hlavu*
Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 23:05 19. Jan 2010
by Minde
no mě přijde jako vtip o tom hlasovat... :p

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 23:31 19. Jan 2010
by G14
o tehle vecech stejne nerozhoduji hraci ne?tak nac tento topic?......
Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 23:40 19. Jan 2010
by Agnoros
G14 wrote:o tehle vecech stejne nerozhoduji hraci ne?tak nac tento topic?......
častečně kvuli mé zvědavosti, jaky nazor zde o tomto panuje ..
zaměrně jsem tento topic založil ve vtipcich protože jsem to s wipem nemyslel vubec važně
Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 10:21 20. Jan 2010
by kucik
Nu, nechtěli jsme to tak řešit, ale budiž, přemluvili jste mě. Všem deseti hráčům, kteří chtěli wipe teda promažu postavy, aby byli spokojení.
Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 11:28 20. Jan 2010
by LDamian
Konečně mne tu něco pobavilo.

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 11:45 20. Jan 2010
by Minde
Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 12:33 20. Jan 2010
by nomis_b
Wipe nic nevyresi, to uz se vyzkouselo.. a jen to nastve lidi..
Ale aby vam to neprislo lito, tak nejake mensi upravy se daji udelat i "za behu"
