Page 1 of 5

taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 17:32 19. Jan 2010
by Agnoros
když už to tu nakousli .. :D

NECHT NAS VŠECHNY VCUCNE MODRÝ VÍR ZA AVATAREM CO ZDE MÁM

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 17:49 19. Jan 2010
by Tretas
Věci tohodle typu se probírají ve vláknu nazvané SPAM. :wink:

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 17:50 19. Jan 2010
by Agnoros
Tretas wrote:Věci tohodle typu se probírají ve vláknu nazvané SPAM. :wink:
v tom případě prosím o přesun :) zdali je to možné

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 18:05 19. Jan 2010
by Minde
já myslím že vlákno vtípky je k tomu dobré né? ;)

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 18:12 19. Jan 2010
by Agnoros
Minde wrote:já myslím že vlákno vtípky je k tomu dobré né? ;)
to jsem taky puvodně jako autor mínil tímto mínit..

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 19:06 19. Jan 2010
by Tretas
No nevím mě to moc vtipné nepřijde. Diskutovat o věcech, které se na 100% nestanou, spíš je to takové zabíjení času.

Ale je mi to tak jedno, pokud vás to bude bavit, proč ne. :)

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 22:48 19. Jan 2010
by Krata
ono to neni moc vtipné, protože tu jeden wipe byl a hodně lidí to spíš naštvalo než rozesmálo :) .. ale vzheldem k tomu že jsi tu nováček se to dá pochopit

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 22:58 19. Jan 2010
by -RoF-
*tuká si na hlavu*

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 23:05 19. Jan 2010
by Minde
no mě přijde jako vtip o tom hlasovat... :p :oops:

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 23:31 19. Jan 2010
by G14
o tehle vecech stejne nerozhoduji hraci ne?tak nac tento topic?......

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 23:40 19. Jan 2010
by Agnoros
G14 wrote:o tehle vecech stejne nerozhoduji hraci ne?tak nac tento topic?......
častečně kvuli mé zvědavosti, jaky nazor zde o tomto panuje ..

zaměrně jsem tento topic založil ve vtipcich protože jsem to s wipem nemyslel vubec važně

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 10:21 20. Jan 2010
by kucik
Nu, nechtěli jsme to tak řešit, ale budiž, přemluvili jste mě. Všem deseti hráčům, kteří chtěli wipe teda promažu postavy, aby byli spokojení.

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 11:28 20. Jan 2010
by LDamian
Konečně mne tu něco pobavilo. :) :wink:

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 11:45 20. Jan 2010
by Minde
hehe :D :D :D

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 12:33 20. Jan 2010
by nomis_b
Wipe nic nevyresi, to uz se vyzkouselo.. a jen to nastve lidi..

Ale aby vam to neprislo lito, tak nejake mensi upravy se daji udelat i "za behu" :wink: