Page 1 of 2
Odhad ceny
Posted: 17:46 19. Jan 2010
by -RoF-
Ahoj ahoj
není nějak upravený a nebo dokonce zrušený odhad ceny?
Páč v obchodech nějak zmizelo ve výpisu jestli mám příznivou, neutrální a nebo nepříznivou cenu.
A když si zvýším nebo snížím odhad ceny, tak se cena věci nijak nemění.
Je to tak schválně nebo je to chybka?
Dřív to fungovalo normálně.
Díkas za odpověď

Re: Odhad ceny
Posted: 17:47 19. Jan 2010
by kucik
Kouknu na to.
Re: Odhad ceny
Posted: 17:47 19. Jan 2010
by Agnoros
-RoF- wrote:Ahoj ahoj
není nějak upravený a nebo dokonce zrušený odhad ceny?
Páč v obchodech nějak zmizelo ve výpisu jestli mám příznivou, neutrální a nebo nepříznivou cenu.
A když si zvýším nebo snížím odhad ceny, tak se cena věci nijak nemění.
Je to tak schválně nebo je to chybka?
Dřív to fungovalo normálně.
Díkas za odpověď

TAKY jsem to postřehl

Re: Odhad ceny
Posted: 18:47 19. Jan 2010
by Bahnak
divné, mě to tu hlášku normálně vypisuje...
Re: Odhad ceny
Posted: 19:04 19. Jan 2010
by Sapal
Před pár dny jsem si toho taky všimnul. Pokud třeba Bahnak ten odhad ceny pořád má, tak je asi chyba u postav. U mě se nevypisuje ani hláška, ani se odhad ceny nezohledňuje na věci v obchodě. 8x za sebou mi padla stejná cena.
Re: Odhad ceny
Posted: 19:32 19. Jan 2010
by Bahnak
mě to tedy pro upřesnění funguje pořád stejně. Občas tam skočí příznivá a koupím lektvary lečení za 47, občas padne nepříznivá a mám to za 54, občas něco mezitím, určitě to tak fungovalo i dnes...
Re: Odhad ceny
Posted: 20:31 19. Jan 2010
by kucik
Jde nejspis o rozdilny scripty u ruznejch obchodniku.
Re: Odhad ceny
Posted: 22:30 19. Jan 2010
by Bahnak
Obdobný topic vznikl před cca rokem, zakládal jsem ho já, a řešilo se v něm jak a kde obchodování funguje. Dost věcí se pak měnilo a přenastavovalo a já mezitím založil novou postavu která obchodování neřešila. Teď hraji dole a ještě jsem si tam nudělal uplně obrázek, přesto pár postřehů mám:
Nejvíce se obchodování projeví u obchodníků kde je bedna s věcmi, item se dá k sobě a jde se k obchodníkovi koupit item přes dialog ("chci se zeptat kolik by stálo to co mám teď u sebe"), tam jsem alespoň zaznamenal opravdu velký rozdíl kdo to kupuje, jestli někdo kdo má bodíky a maxuje, nebo někdo uplně bez skillu. (příklad: plná plátová zbroj +1 stála hráče s obchodováním cca 24k a hrace bez obchodování 27k)
V podstatně menší míře se projeví u obchodníků typu obyčejný kovář, item v ceně cca 9000gp koupí jeden čistě za 9000 a obchodník za 8990...
Samozřejmě záleží na tom jak je skill maxly, da se samozřejmě boostit (milujme sveho barda) . Oba příklady uvedeny ze stejneho období, samozřejmě to není jen že by se zrovna nepovedl hod, jsou zde cca popsány příklady jak to vypada vzdycky a jsou velmi přibližné...
Craftové přísady se daly kdysi také kupovat levněji, nevím zda je zachováno i dnes...
Re: Odhad ceny
Posted: 12:27 20. Jan 2010
by nomis_b
Bahnak wrote:
Craftové přísady se daly kdysi také kupovat levněji, nevím zda je zachováno i dnes...
není
Re: Odhad ceny
Posted: 08:25 25. Jan 2010
by Radim
Tak problém s cenami sem neměl až do dneška.Jednou hláška o příznivý vyskočí (mám ji teda vždy díky bodům) jindy vůbec a cena se rázem u katalyzátoru například v počtu deseti kusů vyšplhá o 1000 výš.
Re: Odhad ceny
Posted: 10:27 25. Jan 2010
by kucik
Radim wrote:Tak problém s cenami sem neměl až do dneška.Jednou hláška o příznivý vyskočí (mám ji teda vždy díky bodům) jindy vůbec a cena se rázem u katalyzátoru například v počtu deseti kusů vyšplhá o 1000 výš.
Kdyby jsi napsal kde se ti to stalo, tak to je i řešitelný
Mimoto hod na skill aapraise se logicky neprovádí pokaždé, ale jen po určitém intervalu u toho samého obchodníka.
Re: Odhad ceny
Posted: 10:34 25. Jan 2010
by Istvan
Prekupnik pro prodej veci od hracu jde nyni ovlivnit skillem appraise. Mozna by to u nej chtelo zrusit. Drive ho tento skill, stejne jako prodavace craft surovin nezasahoval.
Re: Odhad ceny
Posted: 13:36 25. Jan 2010
by Radim
kucik wrote:Radim wrote:Tak problém s cenami sem neměl až do dneška.Jednou hláška o příznivý vyskočí (mám ji teda vždy díky bodům) jindy vůbec a cena se rázem u katalyzátoru například v počtu deseti kusů vyšplhá o 1000 výš.
Kdyby jsi napsal kde se ti to stalo, tak to je i řešitelný
Mimoto hod na skill aapraise se logicky neprovádí pokaždé, ale jen po určitém intervalu u toho samého obchodníka.
Alchymista u Ivorskýho hřbitova

Re: Odhad ceny
Posted: 17:38 25. Jan 2010
by DenGrasse
Tam určitě nefungoval, to vypadá, že se zas nahrála nějaká stará verze.
Re: Odhad ceny
Posted: 17:40 25. Jan 2010
by kucik
Ne, já jsem jenom laboroval se scriptama, kde byl a nebyl odhad ceny na nevim kdo kde jaký použil.