Page 1 of 1
Chyba znovu objevení
Posted: 21:14 24. Jan 2010
by mandos
s postavou Stan Marlin jsem si nedávno změnil místo svázání duše z Ivory na Karathu...teď sem umřel a píše mi to že nemam svázanou duši s žádným místem...zkoušel jsem relog a nic a vehře momentálně taky nikdo neni tak kdybyste na mě pak někdo mrknul
Re: Chyba znovu objevení
Posted: 21:30 24. Jan 2010
by kucik
Zkus to ted.
Re: Chyba znovu objevení
Posted: 21:38 24. Jan 2010
by mandos
Pořád to samé.... Nemáš nikde svázanou duší zkus relog nebo DM.
Re: Chyba znovu objevení
Posted: 21:38 24. Jan 2010
by kucik
mandos wrote:Pořád to samé.... Nemáš nikde svázanou duší zkus relog nebo DM.
Hmm, tak DM.
Re: Chyba znovu objevení
Posted: 01:30 25. Jan 2010
by mandos
No takže po zkoušce změna svázaní v Ivory zřejmě funguje...ale v Karatě asi ne...moje postava púvodně v Ivory si koupila svázání duše v Karatě ale tam to bralo jako že ji nikde svázanou nemam tak jsem to koupil znova v Ivory (DM pomoc) a tam už to fungovalo...nevim jestli je to chyba měnění tý destynace celkově nebo jen pro změnu destinace Karathy...nevim ale asi jsou hráči co maj domací Karatu... funguje normálně?
Re: Chyba znovu objevení
Posted: 10:29 25. Jan 2010
by kucik
Nejspíš bude něco rozbitýho v tom chrámu v Karathe. Co takhle napsat, v jakém chrámu jste to zkoušeli?
Re: Chyba znovu objevení
Posted: 15:18 25. Jan 2010
by mandos
mno...to svázání duše (změna) nefungovala v Karatě v Thalově chrámu ale v Ivory v Thalově chrámu už jo...
Re: Chyba znovu objevení
Posted: 06:19 20. Aug 2010
by mandos
Takže...po dlouhé době jsem si zase jednou změnil svázání duše s chrámem a sice jsem si zašel do Nordovy Kovadliny a svázal si tam duši abych se jako rebel kdyžtak neobjevil v Ivory kdyby náhodou...no bohužel jsem opět umřel a zjistil že mě Astaroth opět nechce vpustit do světa živých a opět mi to píše hlášku "Nemáš svázanou duši s žádným chrámem prosím kontaktuj DM"...nebo něco vtom smyslu...mohl by se na ty chrámy někdo podívat prosím

Re: Chyba znovu objevení
Posted: 21:07 20. Aug 2010
by Cairon
U trpošků to opravdu buguje...moc se omlouvám za komplikace. Oprava bude provedena , ale až najednou ve společném balíku s opravou pronájmu pokojů u Pavézy a trpasličí mega dílnou. Zatím se to bude řešit individuálním zásahem Norda
