lvl up
Posted: 22:36 25. Jan 2010
tak, zhruba před půl rokem jsem tu psal, že by bylo fajn, mít učitele i pro monka nad 30. lvl...tak se po půl roce připomínám, jestli to teda bude, či nebude, bylo by to vcelku pěkné. díky
Jen abych se ujistil. Pokud tedy budu hrat napriklad single klerika, budu se muset pri prestupu na level 31, 32, 33, 34... vyporadat se "specialnima komplikacema" (at uz to znamena cokoli) proto, abych si mohl rozdelit level. Pokud budu hrat klerika/fightera, budu moc mit level 40 bez "specialnich komplikaci"?Cairon wrote:Politiku úplatků...![]()
Ano ví se o tom , ano je to v plánu , ano budete mít možnost singl classu na levelu 30+ ... ALE bude to "okořeněno" jistou specialní komplikací. Kdo už teď hraje na Thalii Vraha nebo Pána smrti na povrchu již tuší o co asi půjde.
OK, budu ti věřit.Cairon wrote:Ano budeš se muset při singl povolání nad 30 lvl dostat přes komplikace. Nebudu prozrazovat o co půjde , ale u již hrajících postav ( Vrazi , Páni smrti ) to je spíš vítané spestření než tupé systémové řešení. Jestli budeš trapný PB klerika/fightera tak komplikace mít nebudeš ( proto se přeci staví PB aby nedošlo při hraní na komplikace že) , ale zase si moc neužiješ.
Proč dávat například titul Arcimága kombu 11lvl zloděj/19 čaroděj a chystat pro něj speciální "komplikaci" ? Arcimágem bude prostě mág 30+.
Hraní PB je pro mne jako jizda v luxusnim voze. Jiste, nekdo neda dopustit na svou starou skodovku nebo udrzovaneho veterana, ale.... Komplikace, adrenalin a napeti si stale muzes uzit, staci, kdyz pojedes dost rychle a riskantne. Jen tam kde u skodovky je riskantni sedesatka, tady muzes risknout devadesat.Cairon wrote: ...( proto se přeci staví PB aby nedošlo při hraní na komplikace že) ...