Byty k pronájmu
Posted: 12:52 26. Jan 2010
Chci se jen zeptat zda je ošetřené nějaké info pro postavu,že mi v nejbližší době vyprší nájem?
Bylo by dost podivné kdyby se pak stalo to že v bytě už bude někdo jiný a já budu složitě hledat kdo a můžu tím i přijít o věci uložené v trezoru.
Na bývalým ser.to bylo řešené tak že použitím zvláštní schpnosti klíče se zobrazila doba kdy nájem vyprší.
Bylo by dost podivné kdyby se pak stalo to že v bytě už bude někdo jiný a já budu složitě hledat kdo a můžu tím i přijít o věci uložené v trezoru.
Na bývalým ser.to bylo řešené tak že použitím zvláštní schpnosti klíče se zobrazila doba kdy nájem vyprší.