Page 1 of 1

Byty k pronájmu

Posted: 12:52 26. Jan 2010
by Radim
Chci se jen zeptat zda je ošetřené nějaké info pro postavu,že mi v nejbližší době vyprší nájem?
Bylo by dost podivné kdyby se pak stalo to že v bytě už bude někdo jiný a já budu složitě hledat kdo a můžu tím i přijít o věci uložené v trezoru.
Na bývalým ser.to bylo řešené tak že použitím zvláštní schpnosti klíče se zobrazila doba kdy nájem vyprší.

Re: Byty k pronájmu

Posted: 13:06 26. Jan 2010
by kucik
Ještě neni, ale samozřejmě dodělám. Dřív jak v březnu nájem nevyprší, tak do tý doby to určitě stihnu ;)

Re: Byty k pronájmu

Posted: 14:41 26. Jan 2010
by Tretas
A prosím tě, jak se ty domy dají koupit? Nevím jestli jsem to jen přehlédl nebo co. :-) Je k tomu potřeba DM nebo je to ošetřené systémově u nějakýho NPC?

Re: Byty k pronájmu

Posted: 14:45 26. Jan 2010
by Tretas
Tretas wrote:A prosím tě, jak se ty domy dají koupit? Nevím jestli jsem to jen přehlédl nebo co. :-) Je k tomu potřeba DM nebo je to ošetřené systémově u nějakýho NPC?
Už jsem to našel, tak nic. :)

Re: Byty k pronájmu

Posted: 14:54 26. Jan 2010
by kucik
Obvykle je asi bude spravovat nějakej úředník v té které destinaci.