Page 1 of 1

Papírky naleznutelné v Rafaelině skrýši

Posted: 15:10 26. Jan 2010
by Modrovousice
Nudila se, jako vždy. Žebrání moc nešlo a na pokoj nikoho nevlákala, zas musela strávit noc v chýši. Cestou do chudinské čtvrti se zastavila u nástěnky a sebrala nějaký leták, když se nikdo nedíval. Dorazila do chýše, vzala ten kus papíru a uhlík, a vrhla se do kreslení a když byla se svým výtvorem spokojená, propíchla výkres špičatou třískou a třísku zaklínila mezi prkna chýše.

Re: Papírky naleznutelné v Rafaelině skrýši

Posted: 19:56 27. Jan 2010
by Modrovousice
Přibyl další výkres.

Re: Papírky naleznutelné v Rafaelině skrýši

Posted: 22:23 27. Jan 2010
by Modrovousice
Dnes Rafael strážný pěkně prohnal. U cedule se zdržela déle, protože brala více zpráv z nástěnky aby měla na co kreslit. Když se mu konečně stratila v uličkách, zaběhla ještě do dílen a nasbírala u kovářské výhně nějaké uhlíky. Cestou dom, vesele poskakovala, z brašničky jí koukaly červené látky a ještě ten večer se na vnitřní straně její chýše objevily další dva výkresy.
Aria portret.jpg
Obrázek byl znovu nalezen a připnut na zed, ikdyž už značně pomuchlaný.
Autoportret.jpg

Re: Papírky naleznutelné v Rafaelině skrýši

Posted: 13:52 28. Jan 2010
by Istvan
"pres jednu tichou noc, kde chudinskou ctvrti vanul morsky vitr a Rafael nebyla ve svem pristresku. V tu noc se ztratil posledni obrazek, zustal jen kus hrebiku a kousek papirku od strzeni"

Re: Papírky naleznutelné v Rafaelině skrýši

Posted: 19:49 31. Jan 2010
by Modrovousice
Další kresba vznikla v dílnách při čekání na svého pána. Reri zde nakreslila sebe a dva aktéry z posledních událostí co pro ni měli asi veliký význam.

Re: Papírky naleznutelné v Rafaelině skrýši

Posted: 20:50 01. Feb 2010
by Modrovousice
Rafael a asi její páni.

Re: Papírky naleznutelné v Rafaelině skrýši

Posted: 20:13 05. Feb 2010
by Modrovousice
Rafael a kůn. Je vidět jak zlepšila techniku kresby, ikdyž kůn vypadá pořád strašně.

Re: Papírky naleznutelné v Rafaelině skrýši

Posted: 17:02 09. Feb 2010
by Modrovousice
Všechny pergameny z chýše v chudinské čtvrti, kde Rafael bydlela, zmizeli. Nově si je můžou prohlédnout ti, kteří navštíví Rafael v jejím novém bydlišti, v bytu U Bílé vrány na náměstí. Jsou pověšeny na zadní stěně pokoje, kde jsou postýlky.

Re: Papírky naleznutelné v Rafaelině skrýši

Posted: 20:07 10. Feb 2010
by Modrovousice
Rafael nakreslila další dva pergameny, které nechala na stole v bytě pro svého spolubydlícího. Narozdíl od ostatních obrázků jsou tyto smutné. Ostatní obrázky ze stěny pokoje zmizeli. Rafael si je vzala sebou.
Louceni.jpg
schovka.jpg

Re: Papírky naleznutelné v Rafaelině skrýši

Posted: 19:09 20. Feb 2010
by Modrovousice
Po několika hodinách strávených před zrcadlem, vytvořila Rerithien za pomocí barviček co ji dal Ghorin svůj autoportrét. Krásně v něm vystihla svou náladu. Ihned si ho připíchla nad svou postel.

Re: Papírky naleznutelné v Rafaelině skrýši

Posted: 00:42 28. Feb 2010
by Modrovousice
Byl to krušný den... chvíli se Reri dobře bavila a užívala si, ale po stačilo jen několik slov a nálada byla ta tam. Naštvaně se sebrala domů a vzala sbalila si věci. Nezapomněla ani vzít své kresby, které jsou nyní k vidění ve skříni ve vstupní hale v bytě U Zlatého jelena.

Re: Papírky naleznutelné v Rafaelině skrýši

Posted: 23:57 08. Nov 2010
by Modrovousice
Už je to dlouho co naposledy kreslila. Několik dlouhých měsíců se toulala po elfím městě a užívala nabyté svobody a slušné peněžní rezervy. Po jedné prohýřené noci se vrátila na objednaný pokoj. Unavená, ještě trošku pod vlivem a přesto se jí nechce spát. Pozoruje se zamyšlením nákupní seznam co leží na stole, a z jejího výrazu může číst jen Morus. Jako by do ní blesk uhodil, nebo jí ze židle vyhodila nadpřirozená síla, skočila ke kamnům a hned neopatrně pohrabáčem vyklepla několik uhlíků. Když částečně vychladly, položila si je na stůl a pak začala sebevědomě a rázně kreslit na druhou stranu nákupního lístku. Nikdo neví, jen ona sama, proč nakreslila zrovna jí, ale každý kdo ten obrázek uvidí, pozná že je na něm vyobrazena Černá paní Isabell...