Page 1 of 1

Buglý TS

Posted: 17:25 26. Jan 2010
by Sapal
Mám problém, když mi někdy vyprší TS, tak oslepnu kompletně, vidim jen postavy co jsou hodně blízko. Párkrát se mi to už stalo v doupěti klepetnatců psyoniků. Má s tim někdo nějaký zkušenosti?

Re: Buglý TS

Posted: 17:33 26. Jan 2010
by kucik
Sapal wrote:Mám problém, když mi někdy vyprší TS, tak oslepnu kompletně, vidim jen postavy co jsou hodně blízko. Párkrát se mi to už stalo v doupěti klepetnatců psyoniků. Má s tim někdo nějaký zkušenosti?
A není tam třeba zakouzlená darkness, blindness, nebo něco podobnýho?

Re: Buglý TS

Posted: 17:35 26. Jan 2010
by Sapal
kucik wrote:A není tam třeba zakouzlená darkness, blindness, nebo něco podobnýho?
Neni, jakmile oslepnu, tak jsem slepej všude. Prošel jsem 3 lokace. A ani když si hodim další TS, tak mi to nepomůže, jen relog. Ale ten neni vždycky možnej.

Re: Buglý TS

Posted: 09:39 27. Jan 2010
by nomis_b
jo, no to se mi taky stava, ale jen nekdy. Nevsiml sem si, ze by se to vazalo na lokaci.. pomaha relog.

Re: Buglý TS

Posted: 08:18 24. Feb 2010
by černý vlk
stává se mi to vždy, když vyprší TS u rakširáků...a když je postava ve víru boje a kolem jsou "zákeřní" tygrodlaci, tak to může být smrtelné..přeci jen, bere se to pak, jako bych byl ve flatu..pochybuju ale, že by mi nějaký DM v tomto pomohl, kdybych umřel...nešlo by to "vyléčit" prosím?