Buglý TS
Posted: 17:25 26. Jan 2010
Mám problém, když mi někdy vyprší TS, tak oslepnu kompletně, vidim jen postavy co jsou hodně blízko. Párkrát se mi to už stalo v doupěti klepetnatců psyoniků. Má s tim někdo nějaký zkušenosti?
A není tam třeba zakouzlená darkness, blindness, nebo něco podobnýho?Sapal wrote:Mám problém, když mi někdy vyprší TS, tak oslepnu kompletně, vidim jen postavy co jsou hodně blízko. Párkrát se mi to už stalo v doupěti klepetnatců psyoniků. Má s tim někdo nějaký zkušenosti?
Neni, jakmile oslepnu, tak jsem slepej všude. Prošel jsem 3 lokace. A ani když si hodim další TS, tak mi to nepomůže, jen relog. Ale ten neni vždycky možnej.kucik wrote:A není tam třeba zakouzlená darkness, blindness, nebo něco podobnýho?