Page 1 of 1

Rukavice umění, podtemno

Posted: 23:36 26. Jan 2010
by Jeanes
Čest a slavu! Chtěl jsem se zeptat jesi se tyhle rukavice vůbec prodávaji. Tam dole na ně čekám už 14 dní. Ani krejčírové ani balor je nevedou :(

Re: Rukavice umění, podtemno

Posted: 09:43 27. Jan 2010
by nomis_b
Zkusim je inportovat do craftu, vyhledove... (urcite ne do tydne).