Ketrininy zápisky
Posted: 14:12 29. Jan 2010
Zápis první
Konečně jsem si pořídila nějakou knihu , do keré budu moci zapisovat své poznatky.
V Karathe jsem už skoro měsíc , ale ani mi to nijak nepřijde.
V Juanině chrámu se stále učím jak být správnou paladinkou.Dokonce jesm už dostala svého vlasního koně , tedy spíše on si vybral mě. V boji dělám snad i pokroky a je to také vidět, ruce odřené , všude samá modřina nebo podlitina.Bez trénování by to však nešlo.
Začala jsem i šít.Chůvička by měla určitě radost , což mi připomíná , že za ní do Alwarielu musím zajet.Často na ní mylsím,stejně jako na Elizabeth , která je teď kdo ví kde.
Potkala jsem spousty nových a milých tvářích,ale o těch až někdy příště , teď jsem moc unavená a zítra mě čeká mnoho práce , nejen v chrámu.[/i]
Konečně jsem si pořídila nějakou knihu , do keré budu moci zapisovat své poznatky.
V Karathe jsem už skoro měsíc , ale ani mi to nijak nepřijde.
V Juanině chrámu se stále učím jak být správnou paladinkou.Dokonce jesm už dostala svého vlasního koně , tedy spíše on si vybral mě. V boji dělám snad i pokroky a je to také vidět, ruce odřené , všude samá modřina nebo podlitina.Bez trénování by to však nešlo.
Začala jsem i šít.Chůvička by měla určitě radost , což mi připomíná , že za ní do Alwarielu musím zajet.Často na ní mylsím,stejně jako na Elizabeth , která je teď kdo ví kde.
Potkala jsem spousty nových a milých tvářích,ale o těch až někdy příště , teď jsem moc unavená a zítra mě čeká mnoho práce , nejen v chrámu.[/i]