Page 1 of 1
Cena u barvíře
Posted: 16:51 29. Jan 2010
by -RoF-
Ahoj ahoj
nevím jestli je to schválně a nebo nechtěně, ale když barvím a měním vzhled normal šatů a i z craftu, tak platím minimum zlatek.
Ale dnes sem za změnu barvy a vzhledu lepší zbroje od dobrodruha dal 145 měšců.
Ne že by mi to vadilo, ale jen se ptám jestli to není chybka.
Re: Cena u barvíře
Posted: 17:05 29. Jan 2010
by Bahnak
cena se odviji od ceny věci kterou barvíš/přešíváš...
Re: Cena u barvíře
Posted: 17:09 29. Jan 2010
by Istvan
Protoze craft vyrobky nemaji u obchodniku cenu a podle toho barvir pocita cenu upravy. Veci od dobrodruha cenu maj a od toho se odvyiji i cena presiti/prebarveni. Spise bych rekl, ze je chyba, ze nechce tolik penez i po vecech z craftu nez naopak
Je to o pohledu, jsem moc rad, ze clovek muze nosit temer cokoliv co si vybere a menit to jako ponozky... ale doopravdy u tech hlavnich vecich jako jsou zbroje za milion, tam bych byl rad kdyby preci jen to predelani bylo drazsi. Obycejne saty si muze menit kde kdo, ale bylo by dobre poznat kdy je nekdo v "bojovem" myslim sve legendarni zbroji, kterou asi neni tak snadne presit.
Re: Cena u barvíře
Posted: 17:53 29. Jan 2010
by Necrooo
Potvrzuji.
Od dobrodruha se plati vice - coz je pochopitelne (zvlastni magicke znaky a takove vecicky co danou vec delaj magickou veci).
A s craft.obleckem je cena minimalni.