Page 1 of 1

elf x poník

Posted: 21:03 02. Feb 2010
by Modrovousice
Když si s elfinou kopím poníka, bude na něm moci jezdit? předem dík za odpovědi.

Re: elf x poník

Posted: 21:47 02. Feb 2010
by Pajule
samozřejmě ;) amitiel měla od Gromba oslíka Oslíka ;)