Page 1 of 1

Balíky v podtemnu

Posted: 15:47 03. Feb 2010
by hrusi
Na magický univerzitě u sfireblinů arcimág nepřijímá žádný balíky. Má tam jen rozhovor jestli se chci něco přiučit čímž to hasne.

Pak v univerzitním obchodu (na tý samý univerzitě) je sice rozhovor na přijetí balíku, ale sfireblin s klidnou hlavou řekne, že pro něj nemám žádný balíky.

Re: Balíky v podtemnu

Posted: 16:41 03. Feb 2010
by nomis_b
Baliky v celem podtemnu blbnou.

Z tohoto duvodu my na srazu kdosi slibil, ze udela soupis cca 20ti NPC, co v podtemnu existuji (a kde se nachazi s presnym znenim lokace) a ja jim udelam specielne nove baliky (ale jen do zhruba 200,- ceny kvuli momentalni kartografii celeho podtemna)

Re: Balíky v podtemnu

Posted: 17:21 03. Feb 2010
by Glumišek
Ano ano, pracuje se na tom .... teda Cossi na to pracuje, ač se to nezdá najít 20 postav NPC v podtemnu, co by jim bylo RP vhodné donášet balíky není tak jednoduché.