Balíky v podtemnu
Posted: 15:47 03. Feb 2010
Na magický univerzitě u sfireblinů arcimág nepřijímá žádný balíky. Má tam jen rozhovor jestli se chci něco přiučit čímž to hasne.
Pak v univerzitním obchodu (na tý samý univerzitě) je sice rozhovor na přijetí balíku, ale sfireblin s klidnou hlavou řekne, že pro něj nemám žádný balíky.
Pak v univerzitním obchodu (na tý samý univerzitě) je sice rozhovor na přijetí balíku, ale sfireblin s klidnou hlavou řekne, že pro něj nemám žádný balíky.