Page 1 of 1

Kovář Theogil

Posted: 22:21 04. Feb 2010
by Necrooo
Zdravim,
zas ja :D .. dnes jsem si jako low levlík prochazel ruzne destinace a zkousel jak vydelat a narazil na toto, bud to neni dodelane a nebo se vloudila chybka. Mozna se o tom vi, mozna ne, proto to sem davam.

Re: Kovář Theogil

Posted: 23:43 04. Feb 2010
by Bahnak
to je ještě z dob minulych, jediny vykupčici jsou vykupči v dilnach, pripadne moznost prodavat pres perzistentniho obchodnika tamtež...
Ten rozhovor je jen nepromazana hatmatilka, nevsimej si toho, snad to nekdo časem opravi, momentalne se ale asi dre na zavaznejsich vecech...