Page 1 of 1

registrace

Posted: 07:51 03. Jul 2007
by Aznar
nevim co delam blbe, sem zaregistrovanej na webu thalie i bioware, delam vsechno podle navodu, ale stejne mi to porad pise, ze sem byl zaveden

Re: registrace

Posted: 08:06 03. Jul 2007
by Rejty
Zkontroluj si, jestli mas na webu dobre vyplnenou IP.

Posted: 08:09 03. Jul 2007
by Aznar
vsechno tam je ok, IP, mail, CD key vygenerovanej z toho programku co tam je

Posted: 09:40 03. Jul 2007
by Aznar
oki, tohle vyresilo vypnuti kontroly IP adresy, takze uz mi to hru spusti :)

akorat ze me to v pravidelnych pomerne kratkych intervalech odpojuje s hlaskou, ze "casovy limit vyprsel, byl jsi odpojen od serveru"

Posted: 10:53 03. Jul 2007
by jaara
Aznar wrote:oki, tohle vyresilo vypnuti kontroly IP adresy, takze uz mi to hru spusti :)

akorat ze me to v pravidelnych pomerne kratkych intervalech odpojuje s hlaskou, ze "casovy limit vyprsel, byl jsi odpojen od serveru"
Tohle musi byt nakym hnusnym nastavenim. Pac, kdyz se pripojim z meho normalniho pocitace, je vse v poradku a kdyz z notebooku, tak se mi to stava taky. A protoze oba pocitace jedou po stejnem kabelu, musi to byt neco velmi lokalniho. A taky to znamena, ze to budu resit :).

Posted: 11:05 03. Jul 2007
by jaara
A u me to vypada na Sunbelt Personal Firewall...

Posted: 12:49 03. Jul 2007
by Aznar
jaara wrote:A u me to vypada na Sunbelt Personal Firewall...
presne i u mne, akorat sem chvili zkousel hrat a bez keria hra bezi ok :)