Page 1 of 1

Koník a rychlost

Posted: 07:09 05. Feb 2010
by -RoF-
Ahoj ahoj

nevím jestli se to tu už někde řešilo, ale jistě to skoro každý zná.

Mám koně, tedá já ne, ale Aria. Když jede na koni, tak má myslím standartně +20% rychlost. To je fajn věc, ale když si nakouzlím spěch a nebo spěšný ústup, tak nevím jestli se to sečte na 70% a nebo mám klasicky 50%, no o to mi nejde, to je detail.
Problém je v tom, když to kouzlo vyprší, tak přijdu i o těch 20% a pak se ten kůn vleče jak lemra s normální rychlostí, jako bych šel pěšky.

Šlo by to prosím opravit? :wink:

Re: Koník a rychlost

Posted: 09:52 05. Feb 2010
by Necrooo
Je to u vsech postav i koňů. Stačí seskocit a znova naskocit na koni. To same kdyby ses na koni modlil (meditoval) tak ti to taky ta rychlost padne a bezis normalne jako kdybys koně neměl. 8)

Re: Koník a rychlost

Posted: 11:55 05. Feb 2010
by kucik
Jo, nekdy se na to podivam. Akorat ted zas nevim co driv.

Re: Koník a rychlost

Posted: 12:01 05. Feb 2010
by Necrooo
Tohle Kuciku nespecha (myslim ze v tomhle mluvim i za RoFa), klidne to odsun nekam do zadu. Fakt staci seskocit naskocit a rychlost je pak v cajku zas. 8)

Re: Koník a rychlost

Posted: 12:09 05. Feb 2010
by Alviara
-RoF- wrote:Ahoj ahoj

nevím jestli se to tu už někde řešilo, ale jistě to skoro každý zná.

Mám koně, tedá já ne, ale Aria. Když jede na koni, tak má myslím standartně +20% rychlost. To je fajn věc, ale když si nakouzlím spěch a nebo spěšný ústup, tak nevím jestli se to sečte na 70% a nebo mám klasicky 50%, no o to mi nejde, to je detail.
Problém je v tom, když to kouzlo vyprší, tak přijdu i o těch 20% a pak se ten kůn vleče jak lemra s normální rychlostí, jako bych šel pěšky.

Šlo by to prosím opravit? :wink:
Když jedeš na koni tak máš +20%, nakouzlíš haste, ale stejně máš 20%.
Nesedíš na koni, kouzlíš haste a nasedneš tak máš 50%, haste padne a +0%.
Sedíš na koni a medituješ, tak ti to padne na 0%.

Jak řiká Necroo. Opravdu myslím, že to nespěchá. Prostě jen slezeš a naskočíš, otázka 10sekund při lagách max 15. Déle mi to fakt nikdy netrvalo.

Ps: Do boje s tim stejně většinou nejezdíš.. Moc velký riziko, že se něco zvrtne a přijdeš o koníčka. A do jeskyní s nim nesmíš.

Re: Koník a rychlost

Posted: 12:09 05. Feb 2010
by -RoF-
Necrooo wrote:Tohle Kuciku nespecha (myslim ze v tomhle mluvim i za RoFa), klidne to odsun nekam do zadu. Fakt staci seskocit naskocit a rychlost je pak v cajku zas. 8)
V boji seskočit a naskočit není sranda ;)
Ale jinak jo no, není to tak důležité, já jen aby se o tom vědělo, že tam tahle chybka je :wink:

Re: Koník a rychlost

Posted: 17:54 05. Feb 2010
by Bahnak
jop, když Nordova kladiva jezdila po krynskych na ponicich tak vždy před meditaci se ozvalo: "Sesednout!"
O tom hastu a naslednem zpomaleni slyšim prvně, muj trpaslík (budiž mu země lehká) v hastu a na ponikovi proplouval alwem jako nuž maslem a nikdy jsem si ani na vteřinku nevšiml že by po skončeni hastu přestal jeho ponik běhat rychle...

Re: Koník a rychlost

Posted: 13:41 11. Feb 2010
by Silfein
Myslim, že to haste mu stejně nepomohlo, když na něm seděl ten trpoš :twisted:

Ale jo, je to prostě tak, sesedneš, nasedneš, žádnej problém... U Okřídlenýho se to sčítá, tim myslím jeho bonus a bonus za koně, ale po sesednutí se Okřídlencův bonus anuluje a běhá jako normální člověk, tudíž další chybka....