Page 1 of 6

Dvojsmysly

Posted: 08:50 05. Feb 2010
by Modrovousice
Sem můžete dávat vtipné dvojsmyslné výrazy, které vás pobavili, nebo zaskočili ve hře :). Včera se mi povedl užasný...

Při loučení s hráčem, se kterým jsem strávila moc hezký den ve hře.

"Děkuji za koníčka."

Těším se na další perličky :).

Re: Dvojsmysly

Posted: 10:00 05. Feb 2010
by -RoF-
Jo mám z jiného modulu.

Jde ženská a chlap po poušti a tam na zemi hadi.

A chlap na to "Ti sou ale velcí" *povzdechne si*
A ta ženská "Copak, máš komplexy?"

Re: Dvojsmysly

Posted: 10:14 05. Feb 2010
by LDamian
Častý emote s mým tieflingem:

*jeho ocas je vidět*

Re: Dvojsmysly

Posted: 12:13 05. Feb 2010
by -RoF-
A zase z jiného modulu...

Moje stydlivá elfka má nové brnění, jenže má velký plát kolem pasu (taková ta plechová suknice)

Elfka říká "Já v tom brnění vypadám jak vosa, dívej mám úzký pas a velký zadek"
Bojovník na ni hledí a pak poví "A píchat umíš?"
Elfka rudá jak rak se otočí a jde radši pryč.

Re: Dvojsmysly

Posted: 12:18 05. Feb 2010
by Xantipa
-RoF- wrote:A zase z jiného modulu...

Moje stydlivá elfka má nové brnění, jenže má velký plát kolem pasu (taková ta plechová suknice)

Elfka říká "Já v tom brnění vypadám jak vosa, dívej mám úzký pas a velký zadek"
Bojovník na ni hledí a pak poví "A píchat umíš?"
Elfka rudá jak rak se otočí a jde radši pryč.
tam hrajes toho bojovnika vid? :D

Re: Dvojsmysly

Posted: 12:19 05. Feb 2010
by -RoF-
Xantipa wrote: tam hrajes toho bojovnika vid? :D
Néé já hraju vždy ženské postavy :wink:

Re: Dvojsmysly

Posted: 13:36 05. Feb 2010
by Pajule
ale no tak , vždy né :P :D

Re: Dvojsmysly

Posted: 13:55 05. Feb 2010
by -RoF-
Pajule wrote:ale no tak , vždy né :P :D
tak dobře spamerko, měl sem postavy 3 chlapy a jednu transsexuálku, co se cítila být chlap, ale jinak nic víc :P A vraťte se zpět k tématu jooo

Re: Dvojsmysly

Posted: 14:06 05. Feb 2010
by -RoF-
Jo ještě sem si vzpoměl.

Jedna holka hrála drowa a ten dostal nový meč, hned s ním nacupitala k nevyšší matriarše a napsala...

*vytáhne svoj meč v celej jeho kráse a čaká kým mu ho kněžka pochválí aký ho má krásný*

Já i hráč té kněžky sme vybuchli smíchy, no té hráčce to pak taky došlo. :D :twisted:

Re: Dvojsmysly

Posted: 16:11 05. Feb 2010
by G14
*vytahne mec z pochvy* :twisted:

Re: Dvojsmysly

Posted: 16:34 05. Feb 2010
by ravangorn
Jeden příklad jak jsou třeba čárky ve větě:
TellA: Bacha na ty pavouky jsou jedovadý
TellB: Hmm skvělý a jsem nakažená kurva
:)

Re: Dvojsmysly

Posted: 16:49 05. Feb 2010
by LDamian
ravangorn wrote:Jeden příklad jak jsou třeba čárky ve větě:
TellA: Bacha na ty pavouky jsou jedovadý
TellB: Hmm skvělý a jsem nakažená kurva
:)
:lol: :lol: :lol:

Re: Dvojsmysly

Posted: 17:27 07. Feb 2010
by sandoftime
Sorras a Israel, menší debata o kraftu

Israel: Ale zas si tady může každej dělat všechno sám.
Sorras: To je ale dobře, ne vždycky najdeš někoho kdo ti to udělá.

Re: Dvojsmysly

Posted: 19:35 07. Feb 2010
by G14
hrac po tellu: //za chvili prijdu,jen tu ted honim kobolda:)

Re: Dvojsmysly

Posted: 17:21 10. Feb 2010
by sandoftime
Raina v dílnách

"Že bych šla taky něco podělat?"