Page 1 of 6
Dvojsmysly
Posted: 08:50 05. Feb 2010
by Modrovousice
Sem můžete dávat vtipné dvojsmyslné výrazy, které vás pobavili, nebo zaskočili ve hře

. Včera se mi povedl užasný...
Při loučení s hráčem, se kterým jsem strávila moc hezký den ve hře.
"Děkuji za koníčka."
Těším se na další perličky

.
Re: Dvojsmysly
Posted: 10:00 05. Feb 2010
by -RoF-
Jo mám z jiného modulu.
Jde ženská a chlap po poušti a tam na zemi hadi.
A chlap na to "Ti sou ale velcí" *povzdechne si*
A ta ženská "Copak, máš komplexy?"
Re: Dvojsmysly
Posted: 10:14 05. Feb 2010
by LDamian
Častý emote s mým tieflingem:
*jeho ocas je vidět*
Re: Dvojsmysly
Posted: 12:13 05. Feb 2010
by -RoF-
A zase z jiného modulu...
Moje stydlivá elfka má nové brnění, jenže má velký plát kolem pasu (taková ta plechová suknice)
Elfka říká "Já v tom brnění vypadám jak vosa, dívej mám úzký pas a velký zadek"
Bojovník na ni hledí a pak poví "A píchat umíš?"
Elfka rudá jak rak se otočí a jde radši pryč.
Re: Dvojsmysly
Posted: 12:18 05. Feb 2010
by Xantipa
-RoF- wrote:A zase z jiného modulu...
Moje stydlivá elfka má nové brnění, jenže má velký plát kolem pasu (taková ta plechová suknice)
Elfka říká "Já v tom brnění vypadám jak vosa, dívej mám úzký pas a velký zadek"
Bojovník na ni hledí a pak poví "A píchat umíš?"
Elfka rudá jak rak se otočí a jde radši pryč.
tam hrajes toho bojovnika vid?

Re: Dvojsmysly
Posted: 12:19 05. Feb 2010
by -RoF-
Xantipa wrote:
tam hrajes toho bojovnika vid?

Néé já hraju vždy ženské postavy

Re: Dvojsmysly
Posted: 13:36 05. Feb 2010
by Pajule
ale no tak , vždy né

Re: Dvojsmysly
Posted: 13:55 05. Feb 2010
by -RoF-
Pajule wrote:ale no tak , vždy né

tak dobře spamerko, měl sem postavy 3 chlapy a jednu transsexuálku, co se cítila být chlap, ale jinak nic víc

A vraťte se zpět k tématu jooo
Re: Dvojsmysly
Posted: 14:06 05. Feb 2010
by -RoF-
Jo ještě sem si vzpoměl.
Jedna holka hrála drowa a ten dostal nový meč, hned s ním nacupitala k nevyšší matriarše a napsala...
*vytáhne svoj meč v celej jeho kráse a čaká kým mu ho kněžka pochválí aký ho má krásný*
Já i hráč té kněžky sme vybuchli smíchy, no té hráčce to pak taky došlo.

Re: Dvojsmysly
Posted: 16:11 05. Feb 2010
by G14
*vytahne mec z pochvy*

Re: Dvojsmysly
Posted: 16:34 05. Feb 2010
by ravangorn
Jeden příklad jak jsou třeba čárky ve větě:
TellA: Bacha na ty pavouky jsou jedovadý
TellB: Hmm skvělý a jsem nakažená kurva

Re: Dvojsmysly
Posted: 16:49 05. Feb 2010
by LDamian
ravangorn wrote:Jeden příklad jak jsou třeba čárky ve větě:
TellA: Bacha na ty pavouky jsou jedovadý
TellB: Hmm skvělý a jsem nakažená kurva


Re: Dvojsmysly
Posted: 17:27 07. Feb 2010
by sandoftime
Sorras a Israel, menší debata o kraftu
Israel: Ale zas si tady může každej dělat všechno sám.
Sorras: To je ale dobře, ne vždycky najdeš někoho kdo ti to udělá.
Re: Dvojsmysly
Posted: 19:35 07. Feb 2010
by G14
hrac po tellu: //za chvili prijdu,jen tu ted honim kobolda:)
Re: Dvojsmysly
Posted: 17:21 10. Feb 2010
by sandoftime
Raina v dílnách
"Že bych šla taky něco podělat?"