Page 1 of 1

ECL

Posted: 15:13 05. Feb 2010
by hrusi
Ahoj mohl by mi někdo prosím vysvětlit co přesně představuje ECL (konkrétně ECL 1 a ECL 2)? Na NWNwiki jsem se o tom něco snažil odčíst, ale nějak jsem to nepochopil a mate mě to se psalo tady na foru. Díky za vysvětlení.

Re: ECL

Posted: 15:22 05. Feb 2010
by Glumišek
hrusi wrote:Ahoj mohl by mi někdo prosím vysvětlit co přesně představuje ECL (konkrétně ECL 1 a ECL 2)? Na NWNwiki jsem se o tom něco snažil odčíst, ale nějak jsem to nepochopil a mate mě to se psalo tady na foru. Díky za vysvětlení.
Pokusím se, je to vlastně postih na získávání zkušeností. Pokud to popíšu laicky tak ECL1 znamená, že získáváš tolik zkušeností jako o jeden lvl vyšší postava např. za zabití příšerky a ECL2 znamená, že získáváš za zabití příšerky tolik exp. jako jiná o 2 lvl vyšší postava. Jen příklad pro obraznost:

Zabíjíme třeba slizáka:

lvl. bez ECL ECL1 ECL2
1 50 exp. 32 exp. 17 exp.
2 32 exp. 17 exp. 7 exp.
3 17 exp. 7 exp. 3 exp.
4 7 exp. 3 exp. 1 exp.
5 3 exp. 1 exp. 1 exp.
6 1 exp. 1 exp. 1 exp.

Snad ti to trošku pomůže.

Re: ECL

Posted: 16:31 05. Feb 2010
by ravangorn
Jen doplním, že dle tabulky:
http://nwn.wikia.com/wiki/ECL
Se ECL liší taky podle povolání.

Re: ECL

Posted: 19:37 05. Feb 2010
by kucik
ravangorn wrote:Jen doplním, že dle tabulky:
http://nwn.wikia.com/wiki/ECL
Se ECL liší taky podle povolání.
Zas mu neplet hlavu. Na Thalii je ECL odvozeny jen od rasy.

Re: ECL

Posted: 19:41 05. Feb 2010
by ravangorn
kucik wrote: Zas mu neplet hlavu. Na Thalii je ECL odvozeny jen od rasy.
Aha tak to jsem netušil.